قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / حقایقی که باید دربارهٔ چربی های بدن خود بدانید..!
چربی های بدن
چربی های بدن

حقایقی که باید دربارهٔ چربی های بدن خود بدانید..!

حقایقی که باید دربارهٔ چربی های بدن خود بدانید..!

 چربی های بدن

تاکنون موارد اولیهٔ ضروری تغذیه و رابطهٔ آن با طولانی نمودن عمر از طریق حفظ سلامتی قلب و عروق را فراگرفته اید. این امراز اهمیت فراوانی برخوردار است. زیرا امراض قلب و رگها عملاً هر کسی را که این موارد را نمیداند و به کار نمیبندد، می کشد.

در طول جلسهٔ مشاورهای این فصلی ما دامنهٔ اطلاعات شما در بارهٔ چربیها را گسترش خواهیم داد، در مورد گلولهٔ کلسترول مطالب بیشتری برایت تعریف خواهم نمود. در مورد معنی هیدروژنه نمودن شما را آگاه خواهم نمود که مفهوم آن برای سلامتی شما چی می باشد. در بارهٔ چربیها یا روغن های نباتی مخالف روغنهای حیوانی بحث خواهیمنمود.

و در مورد اسرار شیمیایی بدن برای چربی شما را آموزشی خواهم داد. یا اینکه بدن شما چگونه با چربیها کار می کند، موجب شگفتی شما خواهد شد. زیرا رابطهٔ نزدیکی با کلی مسایل چربی و کلسترول دارد. هر چه بیشتر در بارهٔ حقایق زندگی و نحوهٔ کارکرد بدنتان بدانید، بهتر قادر خواهید بود تغذیه خودتان را کنترل نمایید.

دانش در واقع یک قدرت است و مشاورهٔ این جلسات دانش لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید خیلی سریع و با اطمینان خاطر جنبیده خود را از خطرات تغذیه در طول زندگی تان حفظ بکنید. ما این سؤال مهم را که چقدر از کلسترول نرمالی می باشد؟ مطرح خواهیم نمود. بر مبنای آمارهای امروزه، مقدار نرمال برابر آمار بالای مرگ و میرهای کرونری است. پس در این میان یک چیزی اشتباه می باشد.

ما آن اشتباه و دلیل آن را پیدا خواهیم کرد. شما ضمناً در مورد منافع رژیم غذایی با چربیهای غیر اشباع شده را فرا خواهید گرفت. منافعی که موجب خواهد شد. هیکلی قلمی و موزون داشته باشید، دارای پوستی سالم و شفاف باشید، و حتی در بعضی موارد ساق های شما را که در اثر بیرون زدن رگها بسیار بدمنظره شدهاند، از آن حالت خلاص خواهد کرد. و به شما یک حقیقت وحشت انگیز را بر ملا خواهم کرد یعنی این بدن شماست که از قندها کلسترول می سازد.

به همین دلیل است که وقتی شما در به سوی زندگی طولانی سالم را باز نمودید، من پافشاری نمودم تا در اولین اقدام خود در تغییر رژیم غذایی تان قندها را به کلی حذف نمایید.

مطلب پیشنهادی

علل بروز اهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی   -عوامل محیطی عنوان کلیه عواملی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *