خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری


خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری

خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری

 

بهتر است در چه مواردی از لباسهای کوتاه و بی آستین استفاده کرد؟

 با لباسی مناسب، قسمتهایی از بدنتان که در اثر حاملگی فرم اولیهٔ خود را از دست ندادهاند، نشان دهید. مثلاً اگر پاهایتان در مدت بارداری ورم نکرده و هنوز خوش فرم و کشیده میباشند شیدن لباس کوتاه، را نمایان تر کنید. اگر بازوهای شما زشت و بد ریخت نشده اند و هنوز سفت و پا به نظر میرسند، لباس آستین کوتاه بپوشید.

یا پوشیدن لباسهای طرح دار، برای دوران بارداری مناسب می باشند؟

حتی خوش هیکل ترین خانمها نیز با پوشیدن لباسهای گلدار، خال دار و یا طرحهای درشت به نظر میرسند. پس بهتر است از این نوع لباسها در دورهٔ حاملگی استفاده نکنید.

چرا باید از حداقل زیورآلات در دوران حاملگی استفاده کنید؟

 اگر حامله هستید استفاده از زیورآلات سنگین از قبیل گردنبند، گوشواره های بلند و آویزدار بیان آور می باشد. اضافه بر این از تعداد زیادی الگو نیز استفاده نکنید. چون آنها موقع خوابیدن به کم فشار میآورند و ممکن است به جنین نیز آسیبی برسانند.

لباسهای مناسب حاملگی

1- شلوارهای بند دار

2 - بلوز وکت به صورت زيرو رو

۳- تونیک که پارچهٔ آن لخت باشد

ایا رنگ کردن موها برای جنین مشکلی ایجاد میکند؟

 خانمهای حامله که به طور مداوم از رنگ مو استفاده می کنند، همیشه نگران رنگ کردن موهایشان در دوران حاملگی هستند.

انجمن عمومی متخصصان بیماری زنان و زایمان به این نتیجه دست یافته اند که هایلایت کردن موها، به هیچ وجه مشکلی برای جنین پیش نمی آورد. به دلیل آن که مواد شیمیایی موجود در رنگ در کاغذ فویل با موها آغشته می شوند، و به کف سر نشت نمیکنند.

رنگ کردن موها به وسیله حنا، فرآیندی ساده و در عین حال بی ضرر می باشد. این ماده شامل آمونیاک و پروکسید آزاد است که دوام آن ۴ الی ۹ هفته می باشد.

شما میتوانید محصولات و رنگ موهای گیاهی را در ویترین بعضی آرایشگاهها ببینید. بهتر است در مدت حاملگی، برای رنگ کردن موهایتان به این آرایشگاهها مراجعه کنید. توجه: در طول دورهٔ حاملگی از شامپوها و نرم کننده های تقویت کنندهٔ رنگ مو استفاده کنید تا رنگ موی شما دوام بیشتری داشته باشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد