خمیردندان خانگی…!


خمیردندان خانگی…!

خمیردندان خانگی...!

 

مراقبت از دندان

امروزه داشتن دندان های سفید، لثه های سالم و تنفسی پاک و خوشبو آسانتر از گذشته میباشد. در مورد مسائل مربوط به دندان تحقیقات فراوانی به عمل آمده و محصولات و اطلاعات جدید و پیشرفته ای در این زمینه ارائه شده است.

خودتان خمیر دندان تهیه کنید.

برخی از خمیر دندانهایی که از بیرون تهیه می کنید، خاصیت سفیدکنندگی خوبی ندارند. برخی دیگر واقعاً خطرناک هستند و ممکن است مینای دندان را خراب کنند و در این صورت باید توسط دندانپزشک پر شوند. از بررسیهایی که روی نمونه های خمیر دندان در کشورهای مختلف به عمل آمده است، با صراحت می توان گفت با صرف کمی دقت و با استفاده از دستورالعملهایی دقیق میتوان خمیر دندان سالم تهیه کرد.

خمیر دندان توت فرنگی

توت فرنگی ها مادهٔ پاک کننده ملایمی هستند و خاصیت سفیدکنندگی خوبی دارند. آنها به راحتی لکه های قهوه و چایی را از روی دندان از بین میبرند. کافی است فقط توت فرنگی را له کنید و این خمیر را مستقیماً روی دندان بمالید.

خمیر دندان حاوی پروکسید هیدروژن (آب اکسیژنه)

۱/۲ قاشق چایخوری پروکسید هیدروژن را با یک قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کنید. دندانها را با این خمیر که خاصیت سفیدکنندگی خوبی دارد هفته ای یک بار بشوید. ترکیبات این خمیر در از بین بردن لک و کاهش جرم دندان مؤثر می باشند. ولی اگر دندانهای شما بسیار حساس هستند، من استفاده از این خمیر را توصیه نمی کنم.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد