خوراکی های ممنوعه در زمان بارداری


خوراکی های ممنوعه در زمان بارداری

خوراکی های ممنوعه در زمان بارداری

 

اگر رژیم غذایی شما کم کلسیم است، از داروی مکمل استفاده کنید. تامز و ضد اسیدهای دیگر شامل مقداری کلسیم است و به طور همزمان، هر گونه ترش کردن ناشی از بارداری را برطرف می کند. (یک قرص تامز، کلسیمی معادل با یک ليوان یک چهارم لیتری شیر دارد.) ویتامین ث برخی مطالعات حاکی از آن است که ویتامین ث می تواند در کاهش خطر مسمومیت بارداری مؤثر باشد. اگر در معرض خطر چنین وضعیتی هستید (به فصل ۱۵ رجوع کنید)، به میوه فروشی های محلی خود برای خرید میوه و سبزیجات تازه سری بزنید.

تشخیص غذاهای سالم

وقتی که بیماران از ما در مورد مواد غذایی و غذاهایی که باید از آن پرهیز کنند می پرسند، موضوعات خاصی دوباره و دوباره مطرح می شود. از برخی از غذاهایی که اغلب از ما درباره شان می پرسند، باید پرهیز کرد، و برخی دیگر به نظر نمی رسد آسیبی برساند.

تکذیب خرافات غذایی رایج

بسیاری از غذاهایی که زمانی برای زنان باردار خطرناک به نظر می رسیده، به احتمال زیاد آسیبی به شما یا فرزندتان نمی رساند. . اگرچه مجبور نیستید از خوردن غذاهای زیر پرهیز کنید، ولی در خوردن آنها اعتدال را رعایت کنید.

آسپارتام (Equal یا Nutrasweet):

آسپارتام (یک عنصر مشترک در غذاها و نوشیدنی های کم کالری) نوعی اسید آمینه است، نوعی ماده ای که بدن به آن عادت دارد، زیرا چیزی است که پروتئینها از آن درست میشود. هیچ دلیلی طبی نشان نمی دهد آسپارتام موجب بروز مشکلاتی برای جنین در حال رشد می شود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد