قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص زنان / خوش بویی رحم با این داروی گیاهی!!
خوشبویی رحم
خوشبویی رحم

خوش بویی رحم با این داروی گیاهی!!

خوش بویی رحم با این داروی گیاهی!!

خوش بویی رحم

جهت رفع بدبویی رحم و خوشبو کردن آن از گیاهان زیر استفاده کنید:

• ۲۰ تا ۳۰ گرم از دانه های زنیان را در یک لیتر آب جوشانیده ودر آب آن بنشینید ویا نیم لیتر ازآب حاصل از بولاغ اوتی (علف چشمه)، شاهی یا ترتیزک همراه با روغن بادام شیرین یا روغن زیتون را استعمال کنید.

• برگ سوسنبر و بسباسه در رفع این بیماری مفید است و میتوان بهمن سفید را با زعفران مخلوط و از آن شیافی ساخته و در مهبل گذارده شود، همچنین بخور نانخواه با رازیانه و شستشوی رحم با جوشانده آن مؤثراست.

هر روز صبح، ظهر و شب بعد از هر غذا یک استکان نوشابه کومبوچا بنوشید.

همه ی ما خانم ها نکات زیادی در مورد زیبا نگه داشتن پوست و موی خودمون می دونیم و براحتی می تونیم با یک سرچ ساده مطالب زیادی در این مورد بدست بیاریم. ولی وقتی نوبت به سلامت و زیبا نگه داشتن واژن خانم ها میرسه ، اطلاعات خیلی کمی در دسترسه در صورتیکه باید کاملا برعکس باشه !
در این مقاله شما یادمی گیرید که چطوری واژن خودتون رو تمیز کنید ، سلامتیش رو همیشه حفظ کنید ، چه غذاهایی بخورید که برای واژن زن ها مناسب باشه ، و خلاصه اینکه چطوری یک واژن تر و تمیز و محبوب همسر داشته باشیم .
تاثیر قرص جلوگیری از بارداری بر خشکی واژن بانوان
تاثیر انواع غذا بر واژن خانم ها
اخطار :
دختر خانم هایی که هنوز ازدواج نکرده اند و پرده بکارت دارند ، به هیچ عنوان نباید برای تمیز کردن ، هیچ شی یا جسمی را وارد واژن خود بکنند چرا که ممکن است منجر به پاره شدن پرده ی بکارت بشود !

آموزش نحوه تمیز کردن واژن خانم ها رو شروع می کنیم :
به نظر غیر عاقلانه میاد ولی شستن داخل واژن با صابون و یا مواد شوینده می تونه سلامت واژن رو به خطر بندازه چراکه واژن زن یک عضو خود تمیز شونده است . ph محیط واژن بین 5 . 3 تا 5 . 4 است و این مقدار برای اینکه باکتری های مفید و تمیز کننده محیط در آن فعال باشند ضروری است .
با وارد شدن مواد شوینده به درون واژن دختران یا خانم ها ، ph واژن تغییر میکنه و باکتری های مفید درون آن از بین می روند و عملیات پاکسازی واژن دچار مشکل میشه و حتی ممکنه به مرور باعث ایجاد بوی بد در واژن خانم ها بشه !

اگر شما به حرف کسی گوش نمیدید و دوست دارید که حتما محیط درونی واژن رو با صابون یا مواد شوینده بهداشتی تمیز کنید ، حداقل بعد از تموم شدن کارتون ، داخل واژن رو بخوبی با آب ولرم بشورید تا اثری از صابون یا دیگر مواد شوینده باقی نمونه .

نکته :
منظور از واژن محیط درونی دستگاه تناسلی خانم هاست و این یعنی شما می تونید برای شستن محیط بیرون دستگاه تناسلی خودتون از مواد شوینده استفاده کنید . ولی در هر صورت لطافت رو همیشه مد نظر داشته باشید .

مطلب پیشنهادی

سرد مزاجی زنان

سرد مزاجی در زنان قسمت چهارم

نقش تغذیه در رابطه جنسی : تغذیه ناکافی از عواملی است که در تحلیل بردن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *