قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای دستگاه گوارش دهان و دندان / داروهای گیاهی معالج درد لثه ها….
درد لثه
درد لثه

داروهای گیاهی معالج درد لثه ها….

داروهای گیاهی معالج درد لثه ها….

درمان لثه باداروها 

پاره گی یا شکاف و زخم ها، سوختگی ها و یا حساسیت های ناحیه  دهان و یا عفونتهایی را که در مخاط و غشای مخاطی دهان به وجود آمده اند. ھر کسں میتواند خود را درمان کند.

داروهای مناسب برای درمان این گونه دردها، داروهای ضد عفونت و داروهای آنتی سپتیک (مادهای که از نمو میکروب جلوگیری میکند) و آنتی بیوتیک ها و داروهایی که به صورت موضع درد را تسکین می بخشند، مفید می باشد.

در ادامه شما با مهمترین داروهای درمان کننده، آشنا می شوید. استفاده از هورمونها ویتامین هایی که خاصیت چسبندگی دارند نیز برای درمان لثه و دهان مؤثر هستند؛ آنها پروتئین را روی لایه غشایی مخاطی چسبانده و به این طریق از ساخت و تولید ترشحات جلوگیری می کنند با این کار مولدهای بیماریزای مخرب دیگر قادر به نفوذ در غشای مخاطی نیستند.

این گونه داروها برای درمان زخمهای سطحی در ناحیه  مخاطی دهان و یا معده و روده نیز مورد استفاده قرار می گیرند. داروهایی که مانع از نمو میکروب شده و یا آنتی بیوتیک ها به صورت مشخص و هدفدار به مبارزه با ویروس ها و باکتریها و یا قارچ ها میپردازند به خصوص مفیدتر از همه کلوئید نقره ای میباشد.

که به صورت بی نظیری سازگار است و نسبت به انتی بیوتیکهای دیگر با عوامل بیماریزا به خوبی مقابله می کندرا شما میتوانید.  آیا زخم دهان شما به علت فشار و نشست ناصحیح یک دندان مصنوعی در دهان به وجود آمده است ین مواقع استفاده از محلول هایی که ضد عفونی کننده هستند، بسیار مفید میباشد.

آیا شما دچار عفونت در غشای مخاطی ناحیه  لثه ها هستید و یا عفونت روی زبان شما است. در این موارد استفاده از داروها یا محلولهای ترکیبی که خاصیت ضد عفونی کننده و همزمان آرام بخش دارند، بسیار مفید است. این محلولها جوشانده ها در کودکان باعث تسکین دندان درد و در بزرگترها باعث جلوگیری از شکستگی دندان میشود.

مطلب پیشنهادی

برفک دهان

برفک دهان نشانه خوبی نیست!!

برفک دهان نشانه خوبی نیست!! برفک دهان برفک دهان در واقع نوعی بیماری قارچی است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *