دانستنی های ارتباط با دیگران …


دانستنی های ارتباط با دیگران …

دانستنی های ارتباط با دیگران ...

 

خوشبو کردن محیط خانه

 لامپها را با خوشبوکننده آغشته کنید. گرمای لامپ بوی عطر را در تمام فضای خانه پخش میکند. چند قطره مایع خوشبو را در کاسهٔ آب جوش بریزید، این کار نه تنها محیط خانه را عطرآگین میکند، بلکه بوی ناخوشایند حاصل از پخت غذا را از بین میبرد.

چگونه در ارتباط با دیگران ظاهری خوشایند داشته باشیم؟

 شما به صورتهای مختلف در تماس با دیگران هستید. یا با دوستی صمیمی قرار ملاقات دارید یا میخواهید به ساحل دریا بروید و شنا کنید. ارتباطتان با دیگران چه نزدیک و چه دور، چه رسمی یا غیر رسمی باشد، با به کار بستن دستورالعملهایی که در این قسمت تنظیم شده است، نگرانی شما را در مورد اینکه ممکن است در شرایطی نامطلوب با دیگران روبرو شوید، برطرف می کند.

آماده شدن برای برنامه ای که در پیش دارید.

حداقل دو روز قبل از اینکه به جایی یا برای قرار ملاقاتی بروید، ابروهای خود را اصلاح کنید. مومک بیندازید و خود را کاملاً تمیز کنید، تا با ظاهری تمیز و شاداب در محل و یا قرار ملاقاتان حاضر شوید.

غذاها و نوشیدنی هایی که موجب نفخ معده می شوند.

حداقل ۲۴ ساعت قبل از قرار ملاقاتتان از خوردن غذاهای باد دار مانند، لوبیا و کلم پیچ خودداری کنید. این غذاها برای مدت طولانی اثرشان در بدن حفظ میشوند. اضافه بر این از غذاها و نوشیدنیهایی چون نوشابه های گازدار، سبزیجات خام، پیاز و خوراکهای ادویه دار پرهیز کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد