دانستنی های شیردهی


دانستنی های شیردهی

دانستنی های شیردهی

 

بعد از آنکه شیر خوردن تمام شد، نوک سینه های خود را پاک نکنید. تا جایی که میشود اجازه دهید با جریان هوا خشک شود. پاک کردن با پارچه به تحریک غیرضروری منجر می شود

نوک سینه ها را در معرض هوا گذاشته تا به سفت شدن پوست کمک کند، بنابراین سعی کنید در خانه تا حد امکان سینه های خود را در معرض هوا قرار دهید. اگر از سوتین شیردهی استفاده می کنید، لبه های آن را در خانه پایین قرار دهید. نوک سینه های شما بر اثر مالیده شدن به بافت لباستان سفت می شود.

و در صورت استفاده از لاییها برای جذب شیر چکه شده از سینه هایتان، به محض آنکه مرطوب می شود آنها را عوض کنید؛ در غیر این صورت باعث زخم شدن نوک سینه هایتان می شود.

سعی کنید روی نوکهای زخم شده را با روغن ویتامین ای، روغن زیتون یا الانولین (روغن پشم ) ماساژ داده و سپس در معرض هوا گذاشته تا خشک شود. کرم Udder و Bag Balm، محصولاتی هستند که برای درمان شقاق های نوک پستان گاوهای شیرده (بله، گاوها) تولید شده و عمومیت زیادی در بین زنان شیرده یافته اند.

در حال حاضر بسیاری از داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی این کرم ها را می فروشند. چندین بار در روز نوک سینه ها را کمپرس گرم (نه داغ) و خشک (نه مرطوب) کنید، می توانید این کار را با یک بطری حاوب آب ولرم انجام دهید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد