دانستنی های پزشکی ….


دانستنی های پزشکی ….

دانستنی های پزشکی ....

 

پودر پشم های شاخ گوزن

افراد این پودر را برای افزایش قوای جنسی به کار میبرند. این دارو به صورت آمپول و قرص موجود است. این ماده بدون رساندن هیچ گونه آسیبی به گوزن به دست می آید. به طور طبیعی پشم های شاخ گوزن میافتد و در کانادا مزارعی وجود دارند که گوزنها با آسایش و آرامش در آنجا پرورش داده می شوند. هدف از این کار استفاده از شاخهای ارزشمند این حیوان است. از نظر زیبایی این پشمها به دوباره سازی کولاژن در بدن کمک میکند.

ویتامین K

این ویتامین یک ماده طراز اول تجویز شده برای درمان رگهای عنکبوتی شکل بدن، کبودی و شکستگی رگهای خونی است. این ماده همچنین برای معالجهٔ حلقه های زیر چشم و لکههای قرمز خونی روی بدن به کار میرود.

کومباچا

 این مکمل مشتقی از گیاه قارچ است و بصورت چای و یا کپسول در بازار موجود میباشد. این ماده به رفع سموم در بدن کمک میکند. کسانی که از این مکمل استفاده کردهاند، ابراز می دارند که این ماده بطور چشمگیری قوای بدنی و آرامش آنها را افزایش داده است.

ملاتوتینMELATONIN 

این ماده به عنوان خواب آوری طبیعی شناخته شده است. همچنین خستگی مسافرت هوایی را کاهش میدهد و بی حوصلگی را بهبود میبخشد. در ضمن تحقیقات در این زمینه، نشانگر این مسئله است که این ماده دارویی ضد پیری است. مقدار تجویز شده برای آن از ۱ میلی گرم تا ۳ میلی گرم میباشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد