درمان آمیزش جنسی دردناک در مردان به روشی ساده….


درمان آمیزش جنسی دردناک در مردان به روشی ساده….

درمان آمیزش جنسی دردناک در مردان به روشی ساده....

آمیزش جنسی دردناک در مردان چگونه است 

آمیزش جنسی دردناک در مردان ، نادر است. علت این اختلال معمولا جسمی است.درد حین تماس جنسی ممکن است با احساس سوزش قبل و یا بعد از انزال همراه باشد.

عامل ایجاد بیماری

شایع ترین دلیل آمیزش دردناک در مردان ، عفونت اعضای تناسلی ، پروستات یا پیشابراه است . این عفونت ها که شامل رپس تناسلی و اورتریت غیر گنوککی (NGU) می باشند، اغلب از راه تماس جنسی محافظت نشده منتقل می شوند. مالش روی آلت در تماس جنسی می تواند باعث بدتر شدن درد عفونت شود. علل دیگر این اختلال، التهاب سر آلت و همچنین التهاب مزمن پروستات است که موجب درد در هنگام انزال می شود. احتمال دارد درد هنگام آمیزش به علت بیماری پیرونی باشد. در بعضی از موارد ، این اختلال به علت تحریک پوست در واکنش به ماده سازنده کاندوم یا مواد اسپرم کش است به طور نادرتر، درد تیز در هنگام تماس جنسی می تواند به علت بیرون آمدن وسایل جلوگیری از حاملگی از گردن رحم باشد. به ندرت، ممکن است این اختلال به علت مشکل روانی مانند سوءاستفاده جنسی در بچگی باشد.

چه کاری ممکن است انجام شود ؟

اگر احساس می کنید که این درد به علت آلرژی به کاندوم یا اسپرم کش هاست ، نوع دیگری از آنها را استفاده کنید. اگر درد باقی ماند با پزشکتان مشورت کنید. پزشک ، شما را معاینه می کند و برای بررسی از نظر عفونت، با سوآپ از سر آلت، نمونه ای تهیه می کند. اگر تشخیص عفونت اثبات شد، پزشک برای شما و همسرتان آنتی بیوتیک تجویز می کند تا مبادا دوباره یکدیگر را آلوده کنید.

هر اختلالی که باعث تداخل با نعوظ آلت شود، اگر موجب درد شود، ممکن است به عمل جراحی نیاز داشته باشید . اگر همسر شما از IUD استفاده می کند باید طوری کارگذاشته شود که از گردن رحم بیرون نزند. اگر هیچ دلیل جسمی برای این اختلال یافت نشد ، باید به یک روانپزشک مراجعه کنید تا با سکس درمانی ، عامل روانی ایجاد کننده این حالت را مهار کنید. این بیماری در مردان به خوبی درمان می شود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد