درمان برخی مشکلات پوستی با ساده ترین روش ها….


درمان برخی مشکلات پوستی با ساده ترین روش ها….

درمان برخی مشکلات پوستی با ساده ترین روش ها....

 

مویرگ های پاره شده

 از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید. نوشیدن الکل و مرکبات را ترک کنید. در معرض درجه حرارت بالا قرار نگیرید و از خوردن غذاهای پرادویه خودداری کنید. برای درمان کپسول ویتامین A را با سوزن باز کرده و به محل مورد نظر بمالید.

تعریق و عرق کردن بدن

برای غلبه بر این مشکل در انتخاب محصولات آرایشی دقت لازم را انجام دهید. مواد آرایشی که مواد سازنده  آن Zirconium aluminum)53 آلومینیوم) است، از آنهایی که شامل (yse-T) aluminum chloride(آلومینیوم کلراید )است موثرترند.

منافذ بزرگ شده  پوست

 مواد حاوی آلفا هیدروکسی اسیدها منافذ پوست را مسدود نکرده و چربی آن را کنترل میکند. یک پاکت شکر خام (تصفیه نشده) را با مقدار کافی آب لیمو مخلوط کرده، تا یکدست شود. خمیر را بر روی سطح بینی و چانه  خود، جایی که منافذ پوست بزرگ شده است بمالید. سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید. شکر خام حاوی glycolic acid (اسید گلو کلیک) است که موجب از بین رفتن پوست کثیف و مرده می شود. تمیزکننده های مصنوعی این مشکل را به طور موقتی از بین می برند و ظاهری کوچکتر به آنها می دهند، ولی این کار درمان بیماری نیست.

VARICOSE WEINS واريس

Witch hazel (گیاه هاماملیس) به عنوان درمانی برای بیماری واریس برای قرنها مورد استفاده قرار میگرفته است. شما آن را در داروخانهها میتوانید بیابید. روش استفاده آن این است که آن را مستقیماً از شیشه به محل بیماری بمالید. Witch hazel شامل تانیک اسید و بند آورنده خون است که به کاهش سیاهرگها به وسیله  محدود کردن رگهای خونی، به طور موقت کمک میکند و آنها را کوچکتر نشان می دهد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد