درمان بسیاری از بیماری ها با شربت فواکه


درمان بسیاری از بیماری ها با شربت فواکه

درمان بسیاری از بیماری ها با شربت فواکه 

شربت فواکه ضدتومورمغزی 

همراه با داروهای دیگرضدتومور مغزی هرگز در از بین بردن این بیماری تخلف نمی کند.عرقیات: عرق کلپوره ۳شیشه، عرق گزنه ۳شیشه، عرق زنیان یک شیشه.آبمیوهها: انار، انگور، تمشک، میوه کبر بدون هسته،کنار، زالزالک یا ازگیل، توت سیاه یاشاهتوت از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چایخوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید

شربت فواکه ضد تالاسمی

برای مبتلایان به کم خونی مفیدبوده و تقویت کننده اعضای رئیسه وسایر اندام ها میباشد.عرقیات: بنفشه،خارخاسک،گل گاوزبان،کاسنی، نیلوفر،گشنیز،خارشتر از هرکدام یک شیشه.آبمیوهها: سیب، انگور، انبه،گیلاس، عناب،کیوی، پرتقال از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازهای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدتشنگی و عطش

ضدتب وضدگرمای بدن میباشدوصفرای غیرطبیعی را می شوید.عرقیات: کاسنی، بید،خارشتر،گل ختمی، بیدمشک،گشنیز، بیدکاسنی از هرکدام یک شیشه.آبمیوهها: انار ترش، ترنج، آلو، تمر هندی بدون نمک، زرشک،گوجه سبز یا آلوچه، توت فرنگی از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـدو ۵۰ گرم طباشـیر در یک کیسه نخی ببندیـدو در آن بیاندازیدو نصف قاشق چایخوری زعفران سائیده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.کسانی که مبتلابه دیابت هستندیا اثرضدعطش آن را بیشتر می خواهند،شکر یا نبات راحذف و یکصدگرم طباشیر یعنی دو برابر بکار برند.

شربت فواکه ضدتشنگی و عطش دیگر

ضدتب وضدگرمای بدن میباشدوصفرای غیرطبیعی را می شوید. این شـربت عطش را رفع و برای زردی وسوء القنیه (مقـدمهسـرطان یـاسـیروز یـا استسـقاءکبـد) مفیـدو اشـتهای از بین رفته را باز می گردانـدو مبتلایان به قنـدو فشارخون اگر عسل یا نبات آنراحـذف کننـدو بجایآ ن یکصدگرم طباشـیر اضافه کننداز آن بهره خواهنددید.عرقیات: مورد، زرشک،سیب، برگ انگور،شنبلیله، تاجریزی، بنفشه جداگانه گرفته شود، از هرکدام یک شیشه.آبمیوهها: به،سیب،گریپ فوروت، غوره، تمشک، انار،گلابی، از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازهای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد