قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / درمان بیماری های قلبی با زالو..!!
درمان آنژین صدری
درمان آنژین صدری

درمان بیماری های قلبی با زالو..!!

درمان بیماری های قلبی با زالو..!!

بیماری های قلبی از  بیماریهای رایجی هستند که می توانند خطراتی جدی برای سلامت افراد داشته باشند. درمان بسیاری از بیماری هایقلبی هزینه و دردسر زیادی دارد و علاوه بر این ها، بسیاری از درمانها، سلامت کامل را به بیمار بر نمیگردانند. بسیاری از مواقع، درمان بیماریهای قلبی نیازمند هزینه کردن ده ها میلیون تومان و بستری شدن به مدت طولانی است.

روش هایی در طب سنتی وجود دارند که علی رغم هزینه پایین واثربخشی بودنشان به فراموشی سپرده شده اند. یکی از روش ها، زالو درمانی است که نتایج شگفت انگیزی در درمان بیماری های قلبی دارد. امروزه در تحقیقات جدید ثابت شده است که به دلیل اثر ضد انعقادی هیرودین بزاق زالو، به طور کلی در بیماری های کرونری قلب، زالو درمانی می تواند نقش مو ترک ایفا کند و ریسک جراحی، عوارض جانبی و خطر حملات قلبی را بهحداقل کاهش دهد. مواردی از کاربردهای زالو درمانی برای بیماری های قلبی ذیلاً آمده است:

الف) درمان تنگی عروق:زالو درمانی نتایج قابل قبولی در درمان تنگی عروق به دست آورده است. تنگی عروق سیاه رگی اغلب بر اثر تضعیف بافت پیوندی می باشد. زالو درمانی باعث کاهش مشکلات گرفتگی عروق می شود و به وسیله آن تورم کاهش یافته و سریع برگشت میکند و کشش انقباضں مانند و همچنین احساس سنگینی در پا نیز از بین می رود. اما انبساط واریس رگ به وسیله زالو درمانی اصلاح نمی شود. زالوها باید روی قسمت های سالم گذاشته شود (نه مستقیم روی رگ).

ب) درمان ترومبوزیس (لخته): موفقیت خوبی در درمان ترومبوزیس ( تشکیل لخته خون در عروق) به وسیله زالو حاصل شده است. ترومبوزیس باعث گرفتگی عروق می شود. در این حالت پای بیمار ورم کرده و احساس درد و فشار می کند. در صورت اقدام زود هنگام برای استفاده از زالو، بهبود سریع و قانع کننده ای حاصل می شود. تجربیات در درمان DVT بسیار امیدوار کننده است.

ج) درمان آنژین صدری : زالو درمانی تأثیر خوبی بر انسداد عروق قلب دارد. زیرا باعث افزایش قطر رگ و از بین رفتن لخته خون و رقیق شدن خون و جریان بهتر خون می شود. البته در این گونه موارد نباید به زالو درمانی به تنهایی اکتفا کرد، بلکه باید از سایر روش های درمانی برای کمک به بیمار، استفاده کرد. در بسیاری از بیماران که دچار گرفتگی عروق کرونر و درد قفسه سینه بودهاند، با تکرار زالو اندازی همراه با درمانهای گیاهی و طب سنتی نتایجبسیار خوبی در دفع دردهای قفسه سینه کسب شده است .

مطلب پیشنهادی

مواد بی حس کننده دندان

کاربرد مواد بی حس کننده دندان در دندانپزشکی 

کاربرد مواد بی حس کننده دندان در دندانپزشکی    اغلب کارهای دندانپزشکی همراه با کاربرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *