قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای کلیه ومجاری ادرار / درمان بیماری های مجاری ادرار با گیاهان دارویی
بیماری های مجاری ادرار
بیماری های مجاری ادرار

درمان بیماری های مجاری ادرار با گیاهان دارویی

درمان بیماری های مجاری ادرار با گیاهان دارویی

گیاهان دارویی

نه تنها خاصیت شست وشو دارند، بلکه به صورت خفیف ضد عفونی کننده نیز هستند در این جا قبل از هر چیز مصرف جوشانده، توس وغان، گزنه، گل نیلوفر آبی، گل لادن و سرو کوهی بسیار مفید است، اما لازم به ذکر است که سرو کوهی به صورت عصاره یا جوشانده و هر آنچه را که از آن مشتق می شود در طی دوران بارداری نباید استفاده نمایید.

مفید ترین نحوہ استفاده از داروها، استفاده از دمنوش ها میباشد؛ زیرا  طریق آنها شما علاوہ  بر درمانمیزان مایعات مورد نیاز بدن خود را نیز همزمان تأمین می کنید. داروها خاص به شکل و فرم قرص ها و یا قطره ها را نیز باید با مقدار زیادی مایعات مصرف نمایید. به این شکل که حداقل مصرف دو لیتر در طی روز را از خاطر نبرید. با استفاده و امتحان این چای مخلوط به عفونت مجاری ادراری  خود کمک کنید.

۲۵ درصد برگ درخت توسوغان |

۴۵ درصد نیلوفر آبی

۳۰ درصد ریشه شیرین بیان

و یا این دمنوش :

۲۰ درصد برگ درخت توس و غان

20درصد گل طاووسی

۲۰ درصد گل پنیرک

۲۰ درصد اکلیل کوهی

۲۰ درصد ریشه شیرین بیان

ابتلا به تحریکات مثانه با درد شدید و تخلیه  ادرار همراه با گرفتگی و درد و پیچش همراه است. در بعضی مواقع نیز ادرار به صورت قطرهای و بدون کنترل شخص خارج می شود.

مناسب ترین گیاهان دارویی که در این شرایط می توانید استفاده کنید تخمه کدو است که متابولیسم ماهیچه های مثانه را به گونه ای بسیار مثبت تاثیر قرار می دهد؛ همچنین جوشاندهی گیاه رازک که باعث تسکین عصبها شده و گیاه کاواکاوا که از پیچش و دردهای قولنجی جلوگیری میکند و گیاه مرزه که آرام بخش درد است.

همچنین داروهایی گیاهی که در داروخانه ها با عصاره اکلیل کوهی، گل پنیرک و یا گل نیلوفر آبی ساخته و تهیه شده اند، باعث شستشوی کلیه و مثانه شده و خاصیت ضد عفونی کننده یا آنتی باکتریایی دارند.

مطلب پیشنهادی

عفونت کلیه چیست

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!   ادرار به طور طبیعی ضد عفونی شده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *