درمان زخم داخل آلت تناسلی!


درمان زخم داخل آلت تناسلی!

درمان زخم داخل آلت تناسلی!

زخم داخل آلت تناسلی

  • این علایم مربوط به زخم داخلی آلت تناسلی میباشند: سوزش شدید در الت، احساس گرمی و التهاب، احساس وجود ادرار، احساس ادرار کردن، خروج عفونت، تحریکات مجرای ادرار به صورت تیر کشیدن و یا فرورفتن میله ای در مجرای ادرار.
  • برای درمان آن، مغز تخم کدو، مغز تخم هندوانه،مغز تخم خیار و مغز تخم خربزه را مخلوط بکوبید سپس با شیره تخم خرفه، شربت بنفشه و لعاب اسپرزه مخلوط کرده و هر روز صبح ناشتامیل فرمایید.
  • اب تخم ترشک، آب شوید تازه، آب زیره و شیره تخم کافشه را مخلوط کنید و به جای آب، دایم بنوشید.
  • ضمناً در این مورد باید مایعات را بیشتر مصرف کرده و از داروهای مدر نیز استفاده کنید.
  • چه وقت به پزشک مراجعه کنیم: ۱. هرگونه تاول یا زخم، چه با درد یا بدون درد، در ناحیهٔ تناسلی دیده شود. ۲. زخم تناسلی با تورم غدد لنفاوی، سردرد، یا تتب همراه است. ـ زخم تناسلی نشانهٔ چیست: اگر بعد از یک کار سخت یا دویدن روی دست یا پایتان تاولی دیده شود، چیز مهمی نیست. البته کمی ناراحتتان می‌کند، ولی آن را می‌شوئید، باندپیچی می‌کنید، و بعد خوب می‌شود. اما اگر تاولی روی دستگاه تناسلی پیدا شود، به‌ این سادگی نمی‌توانید آن را خوب کنید. و اگر آسیبی برساند بسیار شدید خواهد بود. ممکن است التیام آن زیاد طول بکشد و شاید نیز بدون درمان صحیح از بین برود. و چون تقریباً همیشه نشانهٔ یک بیماری آمیزشی است، نه تنها شخص مبتلا باید درمان شود، بلکه همسر او نیز باید تحت درمان قرار گیرد. تنها راه برای فهمیدن اینکه یک زخم تناسلی علامت تبخال یا سیفلیس است انجام آزمایش خون و بافت است. حتی پزشکان مجرب نیز ممکن است در تشخیص بثورات ترشح‌دار یا تاول از مثلاً خارش کشالهٔ ران اشتباه کنند. زخم‌های تناسلی به اشکال و اندازه‌های مختلف هستند. گاهی به بزرگی یک سکه و گاهی به کوچکی سر سوزن هستند. ممکن است پر از مایع یا خشک باشند. شاید تک یا به‌صورت خوشه باشند. در هر جای ناحیهٔ تناسلی، روی آلت تناسلی، داخل مهبل، روی پوست بیضه، یا بین دستگاه تناسلی و مقعد، دیده می‌شود. ـ درمان زخم تناسلی: آزمایش خون، کشت و تجویز دارو تنها راه تشخیص و درمان زخم تناسلی است. اما خود نیز می‌توانید کارهائی برای بهبود سریع‌تر آن انجام دهید. پزشک را گمراه نکنید. بدترین کاری که می‌کنید خوددرمانی و استفاده از داروهای خانگی یا تجویز شده توسط دوستان است. این کار علائم را مخفی کرده و پزشک را در تشخیص علت زخم گمراه می‌کند. مصرف آنتی‌بیوتیک و داروهای دیگر بر آزمایش خون و بافت تأثیر گذاشته و نتایج آنها را تغییر می‌دهد.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد