درمان ساده و کم هزینه مشکلات پا…


درمان ساده و کم هزینه مشکلات پا…

درمان ساده و کم هزینه مشکلات پا...

 

راه های رفع تاول های بوجود آمده

 برای حل این مشکل آنتی بیوتیک موضعی را با پنبه  کتانی بر روی تاولها قرار دهید، و سپس آن را با چسبب زخم بپوشانید.

 فرو رفتن ناخن پا در انگشتان پا

جوراب شلواری و کفش خود را وارسی کنید، تا مطمئن شوید آنها محکم بدور ناخن پا و یا اطراف آن پیچیده نشده باشند. طوری از ناخن هایتان مواظبت کنید که آنها بطور مناسب رشد کنند. به دقت ناخن را بوسیله  چوب پرتقال از پوست اطرافش جدا کنید. به آرامی قطعه ای از پنبه یا باند را بین پوست ناخن قرار دهید.

پینه ها و میخچه ها

این مشکلات هنگامی رخ میدهند که قسمتی از پا در معرض فشار و اصطکاک دائمی باشد. با وارسی کردن قسمتهایی از کفشهای عادی و یا ورزشی خود که به پا فشار میآورند، میتوان از این عارضه جلوگیری کرد. و همچنین با پوشیدن عرق گیرهای حاوی اسید سالیسلیک، (لایه ها را از بین میبرد) می توان از شر آنها خلاص شد. این پوشش لایه  روی میخچه ها را میکند، و یا میتوان با سنگ پا آنها را از بین برد.

اصل زیبایی الهامات درونی است.

رکن اصلی زیبایی در خانه آغاز می شود.

 به طور معمول مهمترین کارهایی که برای مرتب و تمیز کردن خود انجام می دهید، قبل از لباس پوشیدن و آرایش کردن، صورت میگیرند. تکنیکها و روشهایی که برای رژیم غذایی اجرا می کنید، پایهریزی آن در خانه انجام میگیرد. شما و هر خانمی باید در خانه مکانی را به خود اختصاص دهید. محل مورد نظر جایگاه مناسبی برای شما به حساب میآید که می توانید با راحتی خیال خود را زیبا و مرتب کنید. با رفتن به این مکان احساس می کنید به مسافرت رفته اید، بدون اینکه واقعاً مسافرتی در کار باشد. لطفاً سعی کنید راهنماییهایی که در این بخش تنظیم شده است را با دقت به کار بندید چون آنها با علایق شما رابطه  تنگاتنگی دارند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد