previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

درمان سریع چروک های زیر چشم…


درمان سریع  چروک های زیر چشم…

درمان سریع چروک های زیر چشم…

 

روشن کردن پوست صورت

ابتدا یک لیموترش را نصف کرده و بر روی تمامی صورت خود بمالید. ۵ دقیقه صبر کنید.

سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید.

آناناس به عنوان جلا دهنده  بدن

 یک آناناس تازه را پوست کنده و به ۴ قطعه تقسیم کنید. هنگام دوش گرفتن قطعه ها را بر روی پوست بدن ماساژ دهید. ابتدا از شانه های خود شروع کنید و این کار را به پاها خاتمه دهید. در نهایت با ژل ملایم حمام بدن خود را تمیز کرده و تمام بدن را با آب بشویید.

حفاظت کننده  پوست

ابتدا ۱ قاشق چایخوری روغن بچه را با مقدار کافی جوش شیرین مخلوط کرده و به صورت خمیری در آورید. خمیر را بر روی بدن ماساژ داده و سپس بدن را با آب ولرم بشویید. این ماساژ پوست خسته را تحریک کرده و ظاهری شاداب و جوان به پوست میدهد.

درمان چروک های زیر چشم

یک عدد قرص ویتامین c (از نوع قوی آن) را با یک قاشق آب جوش مخلوط کرده و بگذارید دمای آن به حد مطلوب برسد و سرد شود. سپس مقدار کافی کرم دور چشم به آن اضافه کنید.

باکرم بدست آمده ضربه های ملایمی زیر و اطراف چشم بزنید. (ویتامین c خاصیت ضداکسیدان دارد و از اکسیده شدن بافتهای بدن جلوگیری میکند.)

آیا میدانید:

کلوپاترا کسی که زیبایی افسانهای داشت، هر روز دو عدد خیار خنک شده در رود نیل را برای زیباتر شدن خود به کار میبرد. او خیارها را به بدن خود می مالید. خیار دارای هورمونهای ضد چروک است و مقدار PH آن ۵۵ است که Ph یک پوست سالم نیز همین مقدار است. خیار منافذ پوست را تمیز میکند و بافت های آن را محکم میکند. بعد از تراشیدن موها و یا مومک انداختن مقداری خیار بر روی پاهای خود بمالید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد