درمان نارسایی جنسی مردان و عدم باروری


درمان نارسایی جنسی مردان و عدم باروری

درمان نارسایی جنسی مردان و عدم باروری

 مشکلات جنسی در مردان امروزه بسیار شایع است و دلیل اصلی آن سردی اندام جنسی آنان می باشد؛ مسائلی از قبیل کاهش میل جنسی ، زود انزالی ، کاهش تعداد اسپرم ها کاهش سرعت اسپرم ها و ... نمونه های بارزی از سردی اندام جنسی در مردان است.در بعضی از موارد این نارسایی ها از کاهش و یا عدم توانایی ذهنی ناشی می شود که آن هم از سردی مغز میباشد. برای درمان، انجام کارهای زیردریک دوره ۴۰ تا ۱۲۰ روز (بسته به میزان سردی اندام تن) بسیار کمک کننده است:روغن مالی کمر، زیر شکم ، آلت و بیضه ها و کشاله ران و اطراف آن با ترکیبی از روغن زیتون بودار و روغن کنجد. بادکشی کمر وزیر شکم یک شب در میان ۲۱ مرحله. استفاده از نخود به روش های زیر: نخود آب (یک لیوان نخود +پیاز اروغن زیتون نمک وفلفل + آب) آبگوشت (هفته ای ۳ وعده به عنوان شام) نخودچی و کشمش روزی یک مشت میل شود. استفاده از نسخه امام صادق (علیه السلام) هفته ای ۳ وعده : مقداری پیاز را در کمی روغن زیتون آرام آرام تفت داده سپس در آن چند عدد تخم مرغ محلی، ریخته استفاده کنید (۳ وعده در هفته)، برای نتیجه بهتر می توانید به این غذا تعدادی خرما نیز اضافه کنید. خوردن عرق طارونه شبی یک لیوان به همراه یک قاشق مرباخوری عسل خوردن ارده با شیره انگور به عنوان صبحانه هفته ای ۳ الی ۴ و عده. ترک یا کاهشی جدی سردی ها مخصوصا در شب حداقل یک دوره ۴۰ روزه. خوردن خرما روزی ۳ عدد.خوردن بادام درختی روزی ۱۴ عدد (باید دانه دانه مثل آدامس با فاصله زمانی نیم ۱۰) زیتون صبح ها ۷ عدد. انجیر شبانگاه ۷ عدد.۱) استفاده از فسنجان بادام (نصف بادام ۱۴ عدد او نصف گردو) هفته ای ۲ الی ۳ بار۲) استفاده از ۷ بذر: بذر یونجه، پیاز، کتان، سیاهدانه، کنجد، شاهی و هویج (شبی یک قاشق غذاخوری از پودر این ها با معادلش عسل) میل شود.۳) دوسین "روزی یک قاشق مرباخوری۴) استفاده از نان باروری برای درمان عدم باروری مردان بسیار عالی جواب می دهد.

این سیستم تغذیه نسل ما را مورد تهدید قرار داده است و لذا باید به بچه هایمان آب نخود بدهیم تا این معضل برطرف شود. نخود برای مردان و رازیانه برای زنان قوای جنسی را تقویت میکند و بر عکس آبغوره تمایلات جنسی را پایین میآورد.

طرز تهیه نان باروری: ترکیبی از( ۴۰ عدد سفیده تخم مرغ محلی نطفه دار + پودر نخود «پیاز)را به صورت کوکو درست کرده و آن را هفت قطعه کرده و طی هفت روز مصرف کنید. میتوانید در تهیه آن از سبزیجات معطر و ادویه نیز استفاده نمایید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد