قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص زنان / درمان نازایی زنان با دارو های گیاهی!!
درمان نازایی زنان
درمان نازایی زنان

درمان نازایی زنان با دارو های گیاهی!!

درمان نازایی زنان با دارو های گیاهی!!

زنی که حامله نمی شود

اگر مرد مشکل بچه دار شدن را ندارد و مشکل از طرف زن است. زن باید هر روز از رازیانه، لوبیا چیتی و روغن های نباتی استفاده کند.

مقل ازرق، حضض، باروت، نبات لاهوری، گز خوانساری و بزرالبنج را به مقدار مساوی نرم کرده و با کمی روغن کوهان شتر و کمی کره خمیر کرده، پنج شب هنگام خواب مقداری از آن را داخل رحم قرار دهید و بخوابید.

جند بیداستر، تربد، معیه سایله، جاوشیر خشک و حب بلیسان را به مقدار مساوی نرم بسایید بعد با گلاب خمیر کرده و به صورت شیاف شب ها هنگام خواب از جلو استعمال کنید

سنبل الطیب، بسفایج، خولان مکی، انزروت، صبر زرد و هلیله سیاه را به میزان مساوی بسایید و با کمی عسل، حب بسازید و روزی سه حباب به ترتیب میل کنید

گز علفی، هوا چوبه، باریجه خشک، انزروت، مقل ازرق و مرمکی را به میزان مساوی کوبیده و با کمی روغن کرچک شیاف درست کنید و روزی دو شیاف، صبح زود و شب از جلو استعمال کنید، احتمال باردار شدن زیاد میشود.

جز بویا را با زعفران بکوبید و از جلو به خود برگیرید.

شوره قلمی، باروت، صبر زرد، باریجه خشک و پوست نارنج را به میزان مساوی کوبیده و با پیه بز خمیر کرده و شیاف بسازید و پنج شب، شبی یک عدد به خود برگیرید.

آمله پرورده را روزی یک مرتبه و هر بار چند عدد بخورید.

روزی ۱ کیلو سیب درختی را بخورید و یا صبح و شب هر بار یک لیوان آب آن را بنوشید.

خایه و ناف خرگوش نر را کوبیده و از جلو شیاف کنیدو دنبلان گوسفندراهم بریان کنیدو بخورید.

نرگس تازه را بکوبید بعد پنبه ای را با آب آن تر کنید و قبل از نزدیکی آن را به خود بگیرید.

کاسنی را به مقدار زیاد در باغچه منزل خود بکارید و زیاد پهلوی آنها بنشینید هم اینکه تخم و  ریشه آن را هر روز کمی جوشانده و بخورید.

گلنار، کندر، جاوشیر، سرمه، اقاقیا و کمی زاج سفید را بکوبید و با برگ مورد خمیر کرده، شیاف بسازید و از جلو استعمال کنید

اگر به علت چاقی حامله نمی شوید، زعفران، تخم شوید، تخم خرفه، انزروت، شهم حنظل، سماق و عود را به مقدار مساوی نرم بسایید. بعد با کمی عسل خمیر کرده و به صورت شیاف هایی درست کنید و شب ها از جلو استعمال کنید.

پورد عصاره شیرین بیان و پودر بادیان را به نسبت مساوی مخلوط کرده و به مدت ۳۰ روز صبح، ظهر و شب قبل از هر غذا یک قاشق چای خوری از آن را با آب میل فرمایید.

هر روز صبح، ظهر و شب قبل از هر غذا یک استکان نوشابه کومبوچا بنوشید. ضمناً لازم است با ورزش مدام یا پیاده روی که همراه با عرقریزی باشد، یا با مصرف داروهایی که وزن را کاهش می دهد و چربی سوز است وزن خود را کم کنید.

مطلب پیشنهادی

سرد مزاجی زنان

سرد مزاجی در زنان قسمت چهارم

نقش تغذیه در رابطه جنسی : تغذیه ناکافی از عواملی است که در تحلیل بردن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *