درمان های خانگی برای دردهای ناخوانده….


درمان های خانگی برای دردهای ناخوانده….

درمان های خانگی برای دردهای ناخوانده....

 درمان های خانگی 

کشمش خیسانده در عصاره تخمیر شده اردج برای درمان التهاب مفاصل کشمش دردهای ناشی از التهاب مفاصل (آرتریت) را کاهش میدهد. مواد مورد نیاز این درمان عبارتند از: کشمش طلایی و عصاره تخمیر شده ارد ج. کشمش ها را در کاسه ای ریخته، مقداری عصاره تخمیر شده اردج روی آنها بریزید به طوری که سطح کشمش ها را بپوشاند. حدود یک هفته صبر کنید تا عصاره تبخیر شود؛ سپس کشمش های خیس خورده را در شیشه در بسته ای نگهداری نمایید. روزی ۹ عدد از کشمش ها را مصرف کنید. این کشمش ها را میتوان همراه غلات پخته نیز مصرف نمود.

فلفل سیاه برای درمان بریدگی ها

لازم است از نیل هردو وندال دین برای خدمتی که کردهاند تشکر کنیم. کار وندال منبت کاری و خراطی است. همکاران او همیشه یک بسته فلفل سیاه برای مواقعی که دست خود را با یکی از ابزارهای تیز میبرند در دسترس نگه می دارند.

نل به همراه خواهر و برادر شوهرش، وندال، برای گردش به یلواستون رفته بودند. یک روز عصر لیوانی از بالای قفسه افتاد و سر وندال را شکافت. طول بریدگی زیاد، ولی عمق آن کم بود. وندال از نل خواست تا مقداری فلفل سیاه روی آن بپاشد. خونریزی تقریباً بلافاصله به قطع شد و زخم بدون آن که اثر چندانی به جای بگذارد التیام یافت. شاید مایل باشید مقداری فلفل سیاه در آشپزخانه نگه دارید و دفعه بعد که به اردو می روید یک بسته از آن را نیز همراه خود ببرید. فلفل سیاه نه تنها باعث توقف سریع خونریزی می شود، بلکه موجب به حداقل رسیدن اثر به جا مانده از زخم نیز میگردد.

شیرینی نارگیلی برای درمان اسهال

این روش یکی از خوشمزه ترین و غیر معمولترین روش های درمانی خانگی است که تاکنون شنیده ایم! دونالد آگار سالها به بیماری کرون " مبتلا بود و از اسهال مزمن رنج میبرد. آگار به طور تصادفی متوجه شد که شیرینی های نارگیلی آرک وی کوکونات ماکارون (۲) بهتر از همه داروهایی که تا آن زمان مصرف کرده بود قادر به کنترل بیماریش می باشند. افراد زیادی طی نامه های خود ما را از تأثیر این شیرینی در قطع اسهال خودآگاه کرده اند. ماهیت درمان های خانگی چنین است که کشف آنها کاملاً تصادفی صورت میگیرد. اما دونالد به واکنش بدن خود در مقابل این درمان نیز توجه کرد. نمیتوانیم به طور قطع بگوییم . که شیرینی نارگیلی برای همه کسانی که مبتلا به اسهال مزمن اند مؤثر است. اما به نظر میرسد بر برخی از افراد به نحو اعجاب انگیزی تأثیر دارد. در مورد اسهال خفیف باید گفت هیچ دلیل ندارد که این روش درمانی را امتحان نکنیم !


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد