درمان کیست های چربی با ویتامین


درمان کیست های چربی با ویتامین

درمان کیست های چربی با ویتامین

 

(LCarnitine) کارنیتین و (CoenzymQ۱۰) کوانزیم کیو ده اگر با هم مصرف شوند، نتایج خوبی بدنبال خواهند داشت. ال کارنیتین چربی را از سلولها خارج میکند، به این ترتیب سلولها از چربی تهی و صاف میشوند. پزشکان چینی پژوهش جامعی در این زمینه انجام داده اند و گزارشی به این مضمون تهیه کردهاند. خانمهایی که به ۱۰ میلیگرم ال کارنیتین مصرف کرده اند، حدود دو کیلو و دویست و هفتاد گرم در طی ۱۲ هفته کاهش وزن داشتهاند، بدون اینکه رژیم غذایی خود را تغییر داده باشند. در غوض آنهایی که ۱۰۰ میلی گرم کوانزیم کیو ده مصرف کردهاند، سه کیلو و پنجاه و نه گرم بیشتر از گروهی که ال کارنیتین مصرف کرده اند کاهش وزن داشته اند.

قرص (BLADDER WRACK) بلدررک برای درمان کیستهای  بهترین مادهٔ سازنده در(CellaSene) سلازین، بلدررک است که قرصی معجزهآسا میباشد و در درمان زائدههای چربی به کار میرود. این قرص از نوع گیاه دریایی (جلبک) تهیه می شود که حاوی ید بالایی است. ید سبب تحریک شدن تیروئید و افزایش یافتن سوخت و ساز بدن می شود.

CAFFINE مادهٔ کافئین  روشی دیگر برای درمان چربی زیر پوست  کافئین مهمترین مادهٔ سازنده در بیشتر کرمهای گران قیمت در بازار دنیا است. درست به همان طریقی که کافئین خستگی را از تن به در میبرد، چربیهای جمع شده زیر پوست را نیز از بین میبرد. بهتر است از صرف هزینهٔ زیاد برای درمان این بیماری جلوگیری کنید و به دستگاه قهوه جوش خودتان روی آورید. شما میتوانید از لردهای قهوه برای درمان این زائدهها استفاده کنید. من افراد زیادی را میشناسم که این روش درمان را بطور مرتب به کار میبرند.

به این صورت که هر روز صبح در کنار وان حمام مینشینند چند روزنامه زیر پای خود پهن می کنند و با دستهای خود لردها را روی سطحی که کیستهای چربی قرار دارند می مالند. زمانی این درمان مؤثر واقع می شود که لردها کاملاً گرم باشند. اگر این لردها سرد شده اند، آنها را در مایکروویو و یا هر وسیلهٔ گرم کنندهٔ دیگر گرم کنید و ابتدا چند دقیقه آنها را روی سطح پوست قرار دهید. سپس با پلاستیک روی آنها را بپوشانید و در آخر کار با لیفی محکم بدن را زیر دوش کاملاً بشوید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد