قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای دستگاه گوارش دهان و دندان / درمان گیاهی که دندان درد شما را تسکین می دهد!
درمان دندان درد با داروی گیاهی
درمان دندان درد با داروی گیاهی

درمان گیاهی که دندان درد شما را تسکین می دهد!

درمان گیاهی که دندان درد شما را تسکین می دهد!

درمان دندان درد با داروی گیاهی

به کارگیری چند روش ساده اما اثر بخش : در هنگام احساس درد شدید در دندان، در صورتی که گردوی تازه در دسترسی دارید، میتوانید مقداری از پوست سبز گردو را کاملا خوب جویده و فرو دهید. با این روش درد دندان خود را تسکین می بخشید هنگامی که درد دندان در محل گودی یا فرورفتگی دندان پوسیده یا سوراخ شده است.he2681

می توانید تا زمان مراجعه به پزشک و درمان اساسی درد خود، برای تخفیف و تسکین بخشیدن به درد، یک حبه سیر را رنده کرده و آن را با کمی کره یا روغن زیتون مخلوط نمایید و مستقیم روی دندان بگذارید و یا آن را در یک تنزیب تمیز پیچیده و با قراردادن روی محل مورد نظر آن را با دو دندان بهم  بفشارید، تا درد شما کاهش یابد.

شما میتوانید با روش بسیار ساده تر برای کاهش درد دندان، یک پیاز رارندہ کرده و یا آب پیاز را بگیرید، بعد پنبه ای تمیزی را آغشته به آب پیاز نموده و روی محل درد بگذارید که به صورت معجزه آسایی درد شما را تسکین می بخشد. در مورد اشخاصی که دندانهای آنها جرم فراگرفته است، میتوانند یک توت فرنگی را از وسط به دو نیم کرده و با دقت تمام آن را روی دندان ها و لثه های خود بکشند و بعد از حدود ده دقیقه با اب بشویند، این عمل به رفع جرم دندان ها، کمک فراوان می کند.

مصرف روزانه ی تنها یک سیب، باعث ضد عفونی نمودن محیط دهان و لثه ها می شود، به شرط این که سیب را با پوست خورده و آن را کاملاً بجوید و کمی در دهان نگاه دارید و سپس فرو دهید.

موارد مورد استعمال : در هنگام آبسه (جمع شدن چرک همراه با سرخی و دردضربان دار) در یک دندان، گذاشتن یک کیسه  یخ یا کمپرس سرد از خارج و خوردن بستنی یا یخ به شما کمک می کند. میخک، ادویه ای است که باعث تسکین و آرام کردن درد میشود. یک میخک را با همان دندان یا قسمتی که درد دارید به آرامی بجوید و سعی کنید که آن را روی نقطه  آغاز درد بگذارید. در زمان بروز دندان درد در اطفال هنگام در آمدن دندان، باید کودک را تشویق به دندان زدن بر روی یک شئی یا خوراکی سفت نمود؛ مانند حلقه های پلاستیکی دندانه دار که برای همین منظور ساخته شده اند، حاشیهای سخت نان و یا هویج و یا ساقه کرفس، گل بنفشه و یا عصاره  آن را میتوانید از عطاری ها و یا داروخانه ها تهیه کنید. گل به صورت طبیعی دارای مادهای است که درد را تسکین میدهد. این گل را میتوانید حتی بجوید و خاصیت آرام بخش آن را از طریق جویدن آزاد سازید. این نقاط در پرس یا فشار درمانی (آکوپرسور) به شما کمک می کنند.

مطلب پیشنهادی

برفک دهان

برفک دهان نشانه خوبی نیست!!

برفک دهان نشانه خوبی نیست!! برفک دهان برفک دهان در واقع نوعی بیماری قارچی است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *