درمان یبوست با گیاهان دارویی در طب سنتی


درمان یبوست با گیاهان دارویی در طب سنتی

درمان یبوست با گیاهان دارویی در طب سنتی

 درمان یبوست با گیاهان دارویی

بهترین راه، امتحان و استفاده از جوشانده  ملین زیر است :پنجاه قسمت ریواس یا برگ مریم گلی.پانزده فسمت رازیانهی رومی%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88%db%8c-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%87%d9%85%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%af3-300x221پانزده قسمت رازیانه (پودر شدہ)ده قسمت شکوفه  میوه  آقطی۔

این جوشانده ها نیز به شما کمک می کند :

پنجاه درصد برگ مریم گلیبیست قسمت  میوہ آقطی پانزده قسمت رازیانه (پودر شده یا آسیاب شده) چهار قسمت اسید تارتریکداروهای مسهل با تأثیرات گیاهی آنتراکینون گلیکوسید، بر تغییرات سلولی و غشای مخاطی روده تأثیر گذار هستند. آنها باعث جمع شدن آب بیشتری از بدن در روده اشاره نمود. داروهایی که با استفاده از عصارهای این گیاهان آنها حتی در مورد بیماری هایی که در آنها اجابت مزاج باید به راحتی انجام بپذیرد، مانند عمل های ناحیه ی مقعد و بواسیر و بیماریهای قلبی نیز بسیار مفید و مؤثر واقع و توصیه ی تولید کننده ی آن توجه کنید و با دقت به اثرات جانبی و یا بعدی و یا تأثیرات دو جانبه ی آن توجه کنید. همچنین دانستن این موضوع مهم است که گیاهان دارویینیز همانند هر داروی ملین گرم در هنگام مصرف زیاد می توانند، موجب از دست دادن نمک و املاح بدن و حتی تهوع، استفراغ و انقباض روده شوند. شخصی که از دل درد، تهوع و استفراغ در رنج و عذاب است، نباید به هیچ عنوان از داروهای ملین  استفاده کند. همچنین در دوران بارداری، استفاده از داروهای ملین گیاهی نیز مضر است و میتواند تأثیرات جانی داشته باشد.

درمان و داروهای یبوست  :

اگر تغییرات در روش تغذیه و یا توجه به راهنمایی ها و موارد ذکر شده به شما کمکی نکرد و یا این که شما به کمک سریع تری نیازمند هستید دمنوش های مخصوص اجابت مزاج و یا ملین به شکل آماده در داروخانه ها به فروش میرسد. یا می توانید از عطاریها برای تهیه و مخلوط نمودن این چای ها راهنمایی خواسته و جوشانده  مخصوص آن را خریداری کنید، اما مصرف مواد شیمیایی و مرکب از مواد مصنوعی را باید تنها در موارد ضروری و تنها به مدت کوتاه مصرف کنید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد