دستور العمل رژیم های کوتاه مدت


دستور العمل رژیم های کوتاه مدت

دستور العمل رژیم های کوتاه مدت

 

چگونه در مدت کوتاهی وزن خود را کم کنیم؟

یک رژیم غذایی سریع، همیشه کار بدی نیست و شما مطمئناً اگر یکی دو روز روی آن وقت بگذارید، موفق خواهید شد. در رژیم های غذایی کوتاه مدت، شخص در زمان کوتاه نتیجه کار خود را می بیند، و برای انجام دوبارهٔ آن ترغیب می شود.

اگر چه قسمت عمده وزن از دست رفته را آب در بر میگیرد، ولی همراه با این آب مقداری چربی نیز دفع میشود. به علاوه مزایای دیگر رژیم شامل صاف تر شدن شکم، احساس خوش هیکل بودن و کم شدن برآمدگیهای اطراف باسن و رانها نیز میباشد. من بسیاری از این رژیم های غذایی را در دیگر کتابهای خود پیشنهاد کرده ام، و تعدادی که در این فصل به شما ارائه میشود، از پر طرفدارترین آنها در طی سالهای متمادی است. همانطور که همیشه به شما گوشزد کرده ام، قبل از شروع هرگونه رژیم غذایی ابتدا با پزشک معالج خود در این مورد مشورت کرده، تا از عواقب احتمالی آن جلوگیری شود.

رژیم یک روزهٔ آب میوه

 این رژیم، از رایج ترین رژیم های یک روزه است که به علت سرعت عمل آن بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، و شما میتوانید در طی یک روز یک تا دو کیلو از وزن خود را بدون به کارگیری هر نوع مکمل غذایی کم کنید. آب میوهٔ تازه ارزش غذایی بالایی دارد. زیرا شامل آنزیمها، مواد معدنی و ویتامین ها است. آنها سیستم بدن شما را از سموم پاک کرده و احساس می کنید بر دنیا غلبه کرده اید.

دستور العمل

 ۷ صبح : آب یک عدد لیموترش را در یک فنجان آب جوش حل کنید، و بنوشید.

 ۸ صبح: آب سیب و هویج که شامل ۴ هویج پوست نکنده و دو سیب هسته در آورده و پوست نکنده است را بخورد.

 ۱۰ صبح : در این ساعت یک لیوان آب و یا یک فنجان چای گیاهی میل کنید.

۱۲ ظهر: یک لیوان بزرگ آب گریپ فروت و یک لیوان بزرگ آب سرد بنوشید.

 ۲ بعد از ظهر: یک لیوان آب و یک فنجان چای گیاهی میل کنید.

۴ بعد از ظهر: یک لیوان آب آناناس و یک لیوان آب سرد بنوشید.

6 بعد از ظهر: یک فنجان چای گیاهی و یک لیوان آب میل کنید.

۸ بعد از ظهر: آب گریپ فروت و یا آناناس را همراه با یک لیوان آب سرد بنوشید.

۱۰ بعد از ظهر: یک فنجان آب جوش همراه با آب یک لیموترش بنوشید.

اگر احساس کردید که نمیتوانید به راحتی بخوابید، قبل از استراحت می توانید حمام گیاهی بگیرید. برای این کار با مراجعه به فروشگاههای داروهای گیاهی، روغنهای آرام بخش را تهیه کنید.

روغنهایی که دارای بوی گل رز، چوب صندل و اسطو خودوسی است را انتخاب کنید. برای لذت بیشتر از این استحمام به آب وان منزل خود نیز همراه با روغن های گیاهی، تکه هایی از لیموترش و پرتقال اضافه کرده و در آبی که با این مواد عطرآگین شده است، دراز کشیده و احساس آرامش کنید. این کار، وان حمام شما را نیز درخشانتر می کند. دیگر داروهای گیاهی آرام بخش شامل میخک، سوسبز و بابونه نیز میباشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد