قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای کلیه ومجاری ادرار / دلایل خونریزی مقعد چیست؟؟؟
خونریزی مقعد
خونریزی مقعد

دلایل خونریزی مقعد چیست؟؟؟

دلایل خونریزی مقعد چیست؟؟؟

خونریزی مقعد

برای جلوگیری از خونریزی مقعد باید مقداری سماق کوبیده شده را در آب سرد مخلوط کنید و در طول روز جرعه جرعه میل فرمایید

خونریزی مقعد بر اثر اسهال

در اسهال خونی به خاطر اینکه زخم های کوچکی در جداره  روده ایجاد شده است، خونریزی وجود دارد، ولی معمولاً این خونریزی زیاد نیست اما علاوه بر خونریزی، زورپیچ و عمل کردن به شکل بلغمی از مشخصات اسهال خونی است. اسهال خونی ممکن است به وسیله پارازیت مخصوصی به نام (آمیب دیسانتری) یا میکروبهای مشخص ایجاد شود که البته درمان آنها با هم تفاوت دارند.

خونریزی مقعد در اثر زخم معده

هنگامی که زخم در معده و روده اثنی عشر پدید میآید، اغلب با خونریزی توام است، این مسئله باعث میشود که گاهی شخصی به بیماری خود که همان زخم معده یا اثنی عشر می باشد، پی ببرد، چون معمولاً تمام وقت این خون از دهان بیرون نمی آید و مقداری از آن از روده شود که در این موقع بیمار ملاحظه می کند کهمزاجش قهوه ای رنگ است. وقتی مزاج بدین گونه کار کند و همراه با ناراحتی های معده و روده باشد،تشخیص زخم معده یا روده را خواهند داد.

خونریزی مقعد در اثر سرطان

در سرطان معده، اغلب خونریزی وجود دارد و این نوع خونریزی زیاد نیست و طوری اتفاق می افتد که ممکن است گاهی مقدارش بسیار کم باشد که از راه معاینه و میکروسکوبیک میتوان آن را تشخیص داد۔ سرطان روده و روده بزرگ از بیماری هایی است که ممکن است با خونریزی همراه باشد. البته سایر علائم سرطان با این بیماری یعنی خونریزی همراه نمی باشد.

مطلب پیشنهادی

عفونت کلیه چیست

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!   ادرار به طور طبیعی ضد عفونی شده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *