قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / دو تئوری در مورد تواناییهای درمانی زالو
زالو
زالو

دو تئوری در مورد تواناییهای درمانی زالو

دو تئوری در مورد تواناییهای درمانی زالو

دانشمندان سن پترزبورگ روسیه طی سال های ۹۳ – ۹۷ دو تئوری زیر را درباره تواناییهای درمانی زالو اثبات کرده اند:

الف: اثر بیوانرژیک (انرژی زایی زیستی): زالوها توانایی ایجاد ثبات در مناطق حیاتی را دارند. در آزمایشگاه های بیوفیزیک و بیومکانیک انستیتو کورتکوف روی اثر زالو در Kiriian Effect پرتوافکن شفافیت بافت های بیولوژیک در میدانهای الکترومغناطیسی با فرکانس بالا مطالعه شده و متوجه شدند که پس از زالو درمانی افزایش شفافیت را شاهد هستیم و به طور قابل ملاحظه ای افزایش پایداری انرژتیک و سازه های اطلاعاتی در بافت ها را مشاهده می کنیم که با هیچ متد درمانی دیگری این افزایش حاصل نمی شود.

ب: اثر نروتروفیک (افزایش رشد نرونها): ترشحات زالو موجب تحریک رشد نرونها و نورو دندریت ها و ترمیم و نوسازی آنها می گردد. این کشف می تواند افق روشنی در درمان بیماری های ناعلاج مانند پارکینسون، مالتیپل اسکلروزیس، ترومبوز عروق مغز، آلزایمر و… برای ما باز کند. کرسی زالو درمانی سن پترزبورگ (MAPS) در آخر توصیه میکند: هر پزشکی اعم از جراح انکولوژیست، ارتوپد، دندانپزشک، ژینکولوژیست و … بایستی تواناییهای درمانی زالو را بشناسد و از آن استفاده کند.

زالو توانایی درمان گروه متنوعی از بیماری ها نظیر زخم معده، کولیت، پروستاتیت، برونشیت،التهابات کبد و کیسه صفرا، گاستریت، همورو یید، اغلب بیماریهای پوستی، اسپاسم عضلانی، واریس، نازائی، آدنوم پروستات، ناباروری مردان، کاهش میل جنسی الکلیسم، ترک اعتیاد (مواد مخدر) し دارد. دکتر سویر از مؤسسه تحقیقاتی بیوفارم انگلستان معتقد است که در دهان زالو آنزیم ژله مانندی به نام اورگلازا  موجود است که در درمان بیماریهایچشمی و آرتریت روماتوئید کاملاً کارآیی دارد.

مطلب پیشنهادی

کنترل استرس و زایمان زود رس

تاثیر استرس بر بروز زایمان زودرس

تاثیر استرس بر بروز زایمان زودرس   گاهی، درد زودرس زایمان با بروز کمردرد خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *