راز جذابیت روش طب سنتی


راز جذابیت روش طب سنتی

راز جذابیت روش طب سنتی

 

طب مکمل و حاشیه، صنعت بزرگی در ایالات متحده است که متخصصان و محصولات خیلی متنوعی را دربرمیگیرد. اولین مرحله برای تبدیل شدن به یک مصرف کنندهی آگاه در زمینه ی سرویس ها، محصولات طبب مکمل و حاشیه، اطلاع از مطلب و عنوان های مجذوبکنندهی آنهاست. به عنوان مثال، برای درک اینکه چرا افراد مجذوب طب مکمل و حاشیه می شوند، دلایل زیر را مدنظر قرار دهید:

* مردم دوست دارند کنترل بدن، زندگی و سلامتی خودشان را در دست داشته باشند. از محصولاتی که ادعا می شود چنین کنترلی را به شخص اعطا می کند، استقبال بسیار میشود.

* ایمن، سالم و طبیعی لغات مرسومی است که این روزها مورد استفاده قرار میگیرد. این کلمات در تبلیغ برای فروش بیشتر محصولاتی به کار میرود که بعضی از آنها واقعا ایمن و سالم بوده و بعضی دیگر اینگونه نیستند. خیلی از مصرف کنندگان تحت تأثیر تبلیغات بر این باورند محصولاتی که می توانند بدون نسخه - از خواربارفروشی، داروخانه، یا فروشگاههای غذایی بهداشتی - خریداری کنند، ایمن تر و سالم تر از آن هایی است که پزشک تجویز میکند. حقیقت مسلم این است که اطلاعات مادر مورد بسیاری از این مواد، کمتر از دانسته هایمان در مورد داروهایی است که توسط متخصصان .پزشکی مورد ارزیابی قرار گرفته است

افرادی که با ام اس و یا بیماریهای مزمن دیگر زندگی میکنند به صورت قابل درکی از انتظار طولانی برای معالجه مایوس شدهاند. داروهای ام اس در دسترس فقط تا حدی مؤثر است و را بیماران بی صبرانه منتظر داروهای بهتری هستند. برای این افراد هرچیزی که بتواند قول یک درمان قاطعانه یا تقویت سیستم ایمنی را بدهد، حکم نوش دارو دارد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد