راهنمای  آرایش ساده و اصولی 


راهنمای  آرایش ساده و اصولی 

راهنمای  آرایش ساده و اصولی 

 پودر برنزی رنگ

شما میتوانید با آرایش صحیح صورت، خود را لاغرتر نشان دهید. در ابتدای کار، به اولین فروشگاه لوازم آرایشی معمولی مراجعه کنید، و پودر برنزی رنگ ارزانی تهیه کنید. با مالیدن آن به دو طرف پایینی بینی خود، بینی آن را کوچکتر نشان دهید. و نیز با استفاده از این پودر گونه های استخوانی زیبایی برای خود به وجود آورید.

برای این کار با ظرافت و دقت تمام، کمی از پودر برنزی را به زیر استخوان گونه های خود بمالید، و نیز می توانید برای مخفی کردن چانهٔ بزرگ از همین پودر در زیر خط آوارهٔ خود استفاده کنید. اگر شما پودر برنزی رنگ نیافتید، میتوانید پودر صورتی .رنگی که دو درجه از کرم پودر خودتان پررنگتر است را به کار ببرید

 نکات دیگری در مورد آرایش صورت

راه های برای برجسته کردن چانه، پیشانی، پل بینی (استخوان بین دو چشم) و استخوان ابرو  برای بلند نشان دادن چانه، پودر صورت براقی را بر روی نوک چانه بزنید. همان پودر را بر روی نوک بینی خود بمالید، تا توجه بیشتر بر روی نوک بینی تا اطراف آن متمرکز شود. حتی می توانید با مالیدن همان پودر به قسمت بیرونی چشم، آن را درشتتر و کشیده تر نشان دهید.

چگونه ابروهای خود را زیباتر کنیم؟

شما با برجسته کردن ابروهای خود می توانید، توجه دیگران را از چانهٔ بزرگ و یا گونه های پف آلود خود کم کنید. ابرو به عنوان قالب صورت شناخته شده است. برای زیباتر کردن آن، ابروهای خود را کمی تیره کنید و موهای زاید ریز و پراکندهٔ آن را بر دارید و موها را به طرف بالا شانه بزنید. با کمی اسپری مو، ابروها را در جای خود ثابت نگه دارید. برای این کار به مسواکی کهنه، اسپری مو بزنید، و یا حتی می توانید با انگشتان خود ابروها را فرم دهید.

چگونه چشمهای خود را فریبنده تر نشان دهیم؟

ابتدا با مداد سفید رنگ، خطی به کنارهٔ پایینی پلک خود بکشید. سپس مژههای بالایی را با فرمژه حالت دهید. همچنین دو لایه ریمل فقط به مژه های بالایی خود بزنید. در نهایت سایه چشمی فقط در حاشیهٔ بیرونی چشم به شکل ۷ از پهلو بکشید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد