راهنمای انتخاب لباس متناسب با اندامتان


راهنمای انتخاب لباس متناسب با اندامتان

 راهنمای انتخاب لباس متناسب با اندامتان

رنگ ها

آیا رنگهایی که در لباسهایتان به کار می برید، قشنگ ترین رنگهایی هستند که به چهرهٔ شما میآیند؟ همیشه رنگهایی را انتخاب کنید که با رنگ طبیعی پوست شما، هماهنگ باشند. این رنگها ظاهر شما را بهتر و زیباتر میکند. زمانی میفهمید که این رنگ به شما نمی آید که با سوالاتی این چنینی مواجه شوید: آیا مریض هستید؟ و آیا خسته هستید؟

اغلب رنگی که مد. فصل است، چهرهٔ شما را زیباتر نمی کند. اگر شما رنگ بخصوصی را دوست دارید و این رنگ به تنهایی به صورت شما نمی آید، در این صورت کیف دستی، کفش و روسری خود را از این رنگ تهیه کنید.

راحتی بدن

 لباس شما میبایستی اندازه و متناسب با نوع هیکل شما باشد، و به اندازهٔ کافی در آن احساس راحتی کنید. وقتی که برای انتخاب لباس به مدهای رایج اعتماد ندارید، میتوانید شخصاً آن مدلها را به طریق مناسبتری تغییر دهید. طرح و مدل لباس شما زمانی مشخص می شود که لباس روز تولدتان را به تن کنید. شما در این لباس همانند زمانی که چیزی به تن ندارید، احساس آرامش می کنید.

انواع هیکل ها

اندام مثلثی

در این نوع اندام ها، قسمت پایین تنه معمولاً دو تا سه سایز بزرگتر از قسمت بالاتنه است.

انتخاب مدل لباس

برای قسمت پایین تنه از شلوارهای پیلی دار، و رنگهای روشن را برای بالاتنهٔ خود انتخاب کنید. شلوار و دامن تیره بپوشید. در لباسهای خود از اپل سرشانه استفاده کرده، و در قسمت بالاتنه زیورآلات به کار برید.

اندام ساعت شنی (کمر نسبت به شانه و باسن باریکتر میباشد.)

خصوصیت این نوع هیکل ها این است که آنها خوش قد و بالا هستند و در اندام خود توازن دارند. این آدمها شانه هایی پهن، کمری برجسته و با سنی گرد دارند.

انتخاب مدل لباسیخانم هایی با هیکل های ساعت شنی متوسط، می بایستی اندام ایده ال خود را با پوشیدن لباسهای ساده تکمیل کنند. سایز بزرگ این مدل اندام ها بایستی از پوشیدن لباسهای کمر چسبان و همچنین لباسهای گشاد و بلند اجتناب کنند.اندام سه گوشی خانم هایی با این نوع هیکل ها، دارای شانه هایی عریض، پشت صاف و رانهایی کشیده هستند. و احتمالاً سینه های بزرگی دارند. کمر این نوع هیکل ها، باریک تر از آن است که برجسته و مشخص باشد.انتخاب مدلی لباسخانم هایی با هیکل های سه گوش، می بایستی بر لباسهایی که باسن کم عرض آنها را برجسته نشان میدهد، تأکید کنند. دامنهای تنگ و بلوزهای بلند انتخاب خوبی برای این مدل هیکل است.استفاده از پارچه های متفاوت در لباسما همیشه دوست داریم ترکیبی از لباسهای گران و ارزان بپوشیم. همانند پوشیدن کتی گران با لباسهای جین و آنها را آنچنان با هم هماهنگ می کنیم که به زیبایی ظاهرمان خللی وارد نشود.لباسهای زیر را میتوانید با هم جور کنید:
  • بلوزهای بی آستین توری در زیر بلوزهای رسمی و یا معمولی جلو باز
  • چرم و ابریشم
  • تیشرت و دامن بلند
  • پولک همراه با پارچه کشمیر
  • جین و مروارید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد