راهنمای خرید عطر دلخواه


راهنمای خرید عطر دلخواه

راهنمای خرید عطر دلخواه

 

عطر

 عطر ماده ای عالی است که نه تنها کامل کننده لباس است، بلکه به شما طراوت و شادابی میبخشد. ممکن است بعضی اوقات شما در مغازهٔ عطر فروشی عطرهای مختلفی را به طور همزمان امتحان کنید. در این صورت بوی عطرها با هم مخلوط شده و دیگر قادر به تشخیص بوی هر کدام نیستید.

قبل از خرید عطر، بوی آن را حتماً امتحان کنید. بیشتر شرکتهای سازندهٔ این مادهٔ نمونه هایی از آنها را خودشان در اختیار مشتری قرار می دهند و فرد می تواند نمونه های مورد نظر را به خانه برده، و از میان آنها عطر مطلوب خود را انتخاب کند.

اگر چنین نمونه هایی در مغازهها وجود نداشت، عطر انتخابی خود را به قسمتهایی چون کمر، گردن و قسمت تا شوندهٔ بازوی خود بزنید. حداقل ۳۰ دقیقه در فروشگاه قدم بزنید، و توجه داشته باشید که بوی عطر هنگام اسپری کردن بعد از سی دقیقه چگونه است، و آیا از بوی آن خوشتان میآید و در نهایت تصمیم به خرید بگیرید. اگر مجبورید که عطر دلخواه خود را زود انتخاب کنید، نمونه عطر را بیرون از مغازه و یا حداقل دور از ویترین آن امتحان کنید. ابتدا دستها را به هم مالیده، تا عرق کند و سپس چند قطره عطر را روی دستها بپاشید.

اگر قصد خرید چند عطر متفاوت را دارید، پلاستیکی که در آن چند دانه قهوه ریخته اید به مغازه ببرید. هر عطری که میزنید و بوی آن را استشمام می کنید، سرتان را به پلاستیک نزدیک کرده و دانه های قهوه را بو کنید. این کار حس و بویایی شما را بی اثر میکند، و سبب می شود که بوی عطر جدید را کاملاً از عطر قبلی تشخیص دهید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد