راهکارهایی ساده برای مشکلات پیش پا افتاده …


راهکارهایی ساده برای مشکلات پیش پا افتاده …

راهکارهایی ساده برای مشکلات پیش پا افتاده ...

 

آیا راه سادهای وجود دارد که ابروهای فرفری را راحتتر برداریم؟

 مشکل برداشتن این گونه ابروها این است که در یک زمان، موها زیاد و یا اشتباه کنده می شود. برای رفع این مشکل مقداری ژل مخصوص مو روی ابروها بمالید، تا موها کاملاً صاف شود و آسانتر بتوانید با موچین آنها را بگیرید.

پلاسما جت در این متد پوست بینی با پلاسما جت بصورت نقطه نقطه سوزانده میشود و چون در پلاسماجت این سوختگی عمقی تر از ظاهر آن است بعد از بازسازی مجدد، پوست بینی یک درجه جمعتر شده و کمی لیفت میشود.همراهی این روش با تزریق هیالاز و فیلر اسیدهیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت و نخ نتایج بهتری خواهد داشت. اینکار چندین بار به فاصله ی یکماه انجام میشود. این روش بیشتر مناسب کسانی است که بینی گوشتی دارند و نه استخوانی

 آیا لوازم آرایشی وجود دارد که باید بهای بیشتری برای آن بپردازید؟

اگر گیر آوردن کرم پودری که متناسب با پوست شما باشد. مشکل است، نیاز به این دارید که بهای بیشتری بپردازید، تا رنگ متناسب با پوست خود را در پیشخوان لوازم آرایشی فروشی گیر بیاورید

پلاسما جت بینی چیست؟

پلاسما جت بینی گوشتی اغلب زمانی انجام می شود که هدف لیفت و کوچک سازی بینی باشد. روش کار بدین صورت است که از طریق پلاسما بینی ، پوست بینی را به شکل نقاط ریز در کنار هم می سوزانند. عمق این سوختگی در ظاهر کمتر از چیزی که واقعا رخ داده است به نظر می آید. پس از پلاسما جت بینی و گذشت مدت زمان بهبودی و ترمیم ، پوست بینی مقداری جمع تر شده و بینی کوچکتر به نظر می رسد. اما کاربرد اصلی پلاسما جت بینی چیست؟ پلاسما جت بینی بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که دارای بینی گوشتی می باشند و برای افرادی که بینی شان استخوانی است توصیه نمی شود.

 

چگونه می توانم بینی خود را کوتاهتر جلوه دهم؟

 برای اینکه بینی شما کوتاهتر جلوه کند، کرم پودری کمی تیره تر از سایه رنگ پوست صورت خود را نوک بینی خود بزنید. سپس روی بقیهٔ پوست، کرم پودری که معمولاً مصرف می کنید بزنید.

چگونه می توانم کاری کنم، تا افتادگی پلکهایم کمتر بنظر برسد؟

سایهٔ خنثی (رنگی پوست) که به صورت کرم می باشد، روی تمام پلک خود بزنید. در نیمهٔ گوشهٔ بیرونی چشم خود حرف V را کجکی با سایهٔ مشکی بکشید. روی چین و چروک پلک سایهٔ چشم مناسبی بزنید. خط چشم خود را طوری ادامه بدهید که در طرف گوشهٔ چشم کمی رو به بالا متمایل شود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد