راهکارهای داشتن پوستی شاداب…


راهکارهای داشتن پوستی شاداب…

راهکارهای داشتن پوستی شاداب...

 شاد باشید تا چهره  شما زیباتر جلوه کند.

با حرکات تند بند و نوک انگشتان، پوست سرتان را مالش دهید. یک مشت از موهایتان را از ریشه بگیرید و با آرامی آنها را به مدت ده دقیقه بکشید. این عمل را در همه  قسمتهای سرانجام دهید. شانه هایتان را تا حد امکان بالا ببرید و آنها را زود ول کنید. نفس را محکم خارج کنید. این کاررا۴ الی ۵ بار تکرار کنید.

راه مؤثر تقویت پوست در هنگام شب

مهمترین درمان برای پوست در هنگام شب خواب میباشد. در این زمان پوست به اصلاح و ترمیم خود میپردازد. حداقل ۸ ساعت در شبانه روز بخوابید. کمبود خواب فوراً به صورتهای مختلف، نظیر چشمان پف کرده و قرمز، دایره ها و خطوط سیاه رنگ زیر چشم، تیره و کدر شدن پوست و بوجود آمدن جوش و اگزما ظاهر می شود.

بهبودی حلقه های زیر چشم

  • ابتدا یک قاشق چایخوری مخمر نان را در یک قاشق چایخوری ماست مخلوط کنید و آن را کاملاً هم بزنید، تا مخمر به خوبی در ماست حل شود. برس تمیزی را به مواد آغشته کنید و با برس زیر چشم را به صورت نقطه نقطه علامت بزنید. بگذارید تا مواد یک شب زیر چشم بمانند و خشک شوند. آنگاه زیر چشم را صبح بشویید. این مخلوط اکسیژن به پوست می دهد و حلقه های زیر چشم را بهبود میبخشد.

• یک جفت بالشتک مخصوص چشم را (می توانید از مغازه هایی که لوازم آرایش میفروشند تهیه کنید) روی چشم هایتان قرار دهید، تا چشمها در موقع خواب کاملاً بسته بمانند و از پف کردگی آنها در طول شب جلوگیری شود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد