راه خلاصی از ثقل سرد چیست..؟؟؟


راه خلاصی از ثقل سرد چیست..؟؟؟

راه خلاصی از ثقل سرد چیست..؟؟؟

درمان ثقل سرد چیست؟

درمان ثقل سرد چیست؟آیا تا کنون دچار سنگینی معده شده اید؟همراه ما باشید. درمان ثقل سرد چیست؟آیا تا کنون دچار سنگینی معده شده اید؟همراه ما باشید.آیا این مشکل قابل حل است؟می توانید به مطلب ما توجه کنید.گاهی این مشکل به دلیل خوردن بیش از حد غذاباشد یا به دلیل خوردن غذاها رو هم باشد.برای درمان این مشکل خوردن آب سرد و نوشابه های سرد مضر خواهد بود .اما می توانید 8تا10مثقال روغن گاو به صورت ناشتا و به آهستگی بخورید.

راه درمان ثقل سرد

درمان ثقل سرد دارای راه و روش ها مشخصی است که دانستن آن ها مفید خواهد بود. رو دل کردن مشکلی است که به دلیل شرایط مختلف می تواند به وجود آید. این بیماری که با احساس سنگینی همراه است و گاهی هم می تواند باعث ایجاد حالت تهوع گردد. بهتر است هرگز از غذاهای پر چرب به همراه ادویه هایی چون فلفل و نیز پودر کاری استفاده نکنید. در مقابل برای برطرف کردن این احساس سنگینی از دم کرده زیره می توانید استفاده کنید. البته راه های درمان این بیماری بیشتر به تغییر در سبک زندگی بر می گردد.

برای ثقل سردآب سرد و نوشابه های یخ کرده مضر است 

  • به عنوان درمان صبح ناشتا ۸ تا ۱۰ مثقال روغن گاو راکم کم بخورید.
  • پانصد گرم پوست شکوفه های خرمای نر را در یک لیتر آب بجوشانید تا به نصف رسد. بعد آب آن را صاف و با هم وزن آن شکر یا عسل بجوشانید تا قوام گیرد. هر بار یک قاشق از آن را بخورید و چند بار در روز تکرار کنید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد