راه های آمادگی برای تغییرات جسمانی طول مدت بارداری 


راه های آمادگی برای تغییرات جسمانی طول مدت بارداری 

راه های آمادگی برای تغییرات جسمانی طول مدت بارداری 

 

هنگامی که باردار می شوید، بدن شما به طور مداوم در حال تغییر است. می توانید انتظار تجربه ی تغییراتی از جمله تغییر حالت های روحی، گرفتگی عضلات و استرس داشته باشید.

احتمالا، قبلا نیز این شرایط را تجربه کرده اید، فقط نه به این شدت قسمت های بعدی درباره ی این موارد و مشکلاتی دیگر به بررسی می پردازد و شما را در برخورد با آن آگاه می کند. از خانواده و دوستان خود نیز بخواهید این بخشها را بخوانند - بعد به آنها بگویید خود را آماده کنند.

کنار آمدن با تغییر حالت های روحی     

تغییرات هورمونی بر روحیه تأثیر می گذارد، همان طوری که اکثر خانم ها، مخصوصا کسانی که از سندرم دوران قبل از قاعدگی (PMS) رنج می برند، به این امر واقفند. افت و خیز هورمونی که بارداری را تداوم می بخشد

، شاید چشمگیرترین تجربه ای باشد که یک زن در طول زندگی خود با آن مواجه می شود، پس جای تعجب نیست که فراز و نشیب های عاطفی، امری عادی و پیش پا افتاده باشد. و خستگی که در طول بارداری همراه است، می تواند به سادگی این فراز و نشیبها را تشدید کند. به این ترکیب زیست شیمیایی، نگرانی های عادی ای را اضافه کنید که به طور متوسط هر خانم بارداری در مورد سالم بودن بچه و اینکه آیا می تواند مادر خوبی باشد یا نه، دارد. آنگاه انگیزه ی فراوانی برای ایجاد تغییر حالت های روحی قدیمی پیدا می کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد