راه های تشخیص بارداری…!


راه های تشخیص بارداری…!

راه های تشخیص بارداری...!

 

تشخیص

علایم بارداری پس فرض می کنیم اتفاق افتاده است: رویان جوان در دیواره ی نرم رحم شما لانه گزینی کرده است. کی و چگونه می فهمید باردارید؟ اغلب، اولین علامت توقف قاعدگی است. ولی بدن شما علایم متعدد دیگری نیز نشان میدهد . گاهی حتی زودتر از قطع قاعدگی که به طور خاص با گذشت هر هفته به طور قابل توجهی رشد می کند.

عزیزم من عقب انداخته ام!: اگر قاعدگی شما دیر شده باشد، شک می کنید ممکن است باردار باشید. از زمانی که متوجه تأخیر خود بشوید، احتمالا یک تست بارداری نتیجه ی مثبتی را نشان میدهد. (برای کسب اطلاع بیشتر در مورد تست های بارداری، به قسمت بعدی، «زمایش، آزمایش ۱

، ۲ ، ۳ » توجه کنید. هرچند، گاهی اوقات، ممکن است یک یا دو روز لکبینی داشته باشید، که به خونریزی لانه گزینی معروف شده است، زیرا رویان در حال چسباندن خود به دیواره ی رحم شماست.

متوجه اشتیاق زیاد یا بیزاری جدیدی نسبت به غذاها می شوید: آنچه درباره ی ویار و اشتهای خانم های باردار شنیده اید، درست است. شاید نسبت به ترشی، ماکارونی، و غذاهای خاص دیگری حریص شوید، اما به غذاهایی توجه کنید که به طور عادی از خوردن آنها لذت می برید. هیچ کس يقينا نمیداند علت این تغییرات در اشتها چیست، ولی کارشناسان فکر می کنند این تغییرات، حداقل تا حدی، شیوه ی طبیعی برای دریافت مواد غذایی خاص است.

شاید متوجه شوید اشتیاق زیادی به خوردن نان، سیب زمینی، و سایر غذاهای نشاسته ای دارید، و شاید خوردن این غذاها در روزهای اول، در ذخیره ی انرژی برای دوران بعدی بارداری، هنگامی که بچه به بیشترین مرحله ی رشد خود می رسد، به شما کمک کند. شاید در اوایل بارداری بسیار احساس تشنگی کنید، و آب اضافه ای که مینوشید، برای افزایش خون رسانی و مایعات دیگر به فرزند شما مفید است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد