راه های داشتن چهره ایی جذاب…


راه های داشتن چهره ایی جذاب…

راه های داشتن چهره ایی جذاب...

 

رنگ های برنز کننده

 رنگ برنزه، رنگی است که کاربرد فراوانی دارد. این رنگ طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان میآورد. بسیاری از شما در آرایش از این رنگ استفاده نمی کنید، چون دوست ندارید که ظاهری مصنوعی داشته باشید. این سایه، قبلاً فقط به صورت سایه ای با رنگ قهوهای روشن مصنوعی در بازار وجود داشت. ولی خوشبختانه امروزه رنگ برنزی با تنوع زیادی به فروشی میرسد.

پس چگونه می توان از میان این همه تنوع، رنگ برنزی مناسبی را انتخاب کرد؟ رنگ مناسب رنگی است که از سرخی طبیعی گونههای شما تیرهتر باشد. اگر پوست تقریباً خشکی دارید، از کرم برنز مایع .شانه ها بزنید. این کار باعث میشود که چهرهای رومانتیک پیدا کنید

مواد آرایشی طبیعی

صرف اینکه بر روی محصول آرایشی کلمه طبیعی نوشته شده است، ضمانتی وجود ندارد که این محصول دارای محرکهای مصنوعی نباشد. حتی محصولاتی که فقط از عصارههای گیاهی تهیه شله) امکان دارد که روی پوست شما تأثیر بگذارد. همیشه مواد آرایشی را روی ساعد میانی خورد آزمایش کنید

چگونه چهره ای  جذاب داشته باشیم؟

آیا قرار ملاقات پرشوری دارید؟ و یا میخواهید بدون اینکه کسی متوجه شود مانند فلان هنرپیشه زن باشید. حالا متوجه خواهید شد که چگونه خود را آرایش کنید.

۱ - پودر به رنگ رنگین کمانی را با ژل برنز مخلوط کنید، و به تمامی قسمتهای صورت بزنید.

۲ - پایین و بالای خط مژه را با مداد قهوهای تیرهای بکشید. این خط را تا گوشههای چشم امتداد دهید. سپس با مداد سایه قهوهای تیره خطی تا چین و چروک پشت چشم بکشید.

۳ - مژه ها را فر بزنید آنطور که دستهٔ مژہ به گوشهٔ بیرونی چشم کشیده شود.

۴- برای اینکه ظاهری شاداب تر داشته باشید، کرم رژگونه و یاژل رژ گونه را بر روی برآمدگی گونه هایتان بزنید.

۵ - برای اینکه لب هایتان قلوهای بنظر آید، ابتدا با یک مداد رنگی خنثی دور تادور لب را خط بکشید. سپس رژلب براق روی لبها بزنید. با این کار لبهای شما حالت غنچه ای طبیعی پیدا میکند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد