راه های درمان در حمام…


راه های درمان در حمام…

راه های درمان در حمام...

 

ضروریات استحمام دروان حمام

 آیا وسایل و ابزاری که برای استحمام نیاز دارید، جمع آوری و آماده کرده اید؟ همیشه از سبدی مخصوص برای نگهداری وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز:

بالشتک مخصوص وان حمام، برس یا لیف، روغن ها و خوشبوکننده های بدن، تعدادی شمع و لیف حولهای پرزدار.

مقدمات قبل از دوش گرفتن

دو قاشق چایخوری نمک دریایی را با یک قاشق چایخوری سرکه مخلوط کنید. این محلول را قبل از دوش گرفتن، روی پاها و رانهای خشک خود ماساژ دهید.

توصیه: برس کشیدن روی پوست خشک فقط چند دقیقه طول میکشد. این عمل نوعی درمان ساده و موثر(detox) برای تحریک سیستم لنفاوی بدن است، و در عین حال هم به پوست شما شادابی و طراوت میبخشد و هم چربی زیر پوست را از بین میبرد.

ابتدا به یک فنجان خاک رس، کمیکاه اضافه کنید.(در صورتی که برچسب خاک رس نشان می دهد که خاک رس ۱۰۰٪ طبیعی است و مواد شیمیایی و یا افزودنیهای دیگر ندارد.) سپس به آن مقدار کافی آب اضافه کنید. خمیر حاصله را روی بدنتان بمالید و مدتی صبر کنید، تا خمیر روی بدن بماند و خشک شود (حدود ۱۰ دقیقه) و در نهایت بدن خود را بشویید، تا خمیر از روی بدن پاک شود. حدود ۲۸/۵ گرم روغن جوجوبا، ۱۴/۵ گرم اکالیپتوس و ۷ گرم روغن نعنا را با هم مخلوط کنید. مخلوط حاصله را روی پاهایتان که نمناک، است ماساژ دهید. روی پاهایتان را با پلاستیک برای مدت ۱۵ دقیقه بپوشانید و بعد از این مدت پاها را بشویید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد