راه های رسیدن به وزن ایده آل بدن در دوران بارداری


راه های رسیدن به وزن ایده آل بدن در دوران بارداری

راه های رسیدن به وزن ایده آل بدن در دوران بارداری

 

 پزشک می تواند روشهایی برای ترک این عادات به شما توصیه کند یا شما را به گروههایی برای کمک و حمایت ارجاع دهد. همچنین لازم است در مورد هر نوع داروی با نسخه یا بدون نسخه ای که به طور منظم مصرف می کنید و رژیم غذایی و ورزش روزانه ی خود صحبت بکنید. آیا ویتامین مصرف می کنید؟ آیا به طور مکرر رژیم می گیرید؟ آیا گیاه خوارید؟ آیا به طور منظم خارج از منزل کار می کنید؟ در مورد تمام این موارد با پزشک خود صحبت کنید. اگر اخیرأ معاینهی داخلی یا تست پاپ اسمیر انجام نداده اید، احتمالا پزشک به شما توصیه می کند در طی همین معاینهی پیش از بارداری، آن را انجام بدهید.

پاسخ به سؤالات رایج

معاینهی قبل از بارداری، زمانی است که می توانید از پزشک خود سوال کنید. در این بخش، به رایج ترین سؤالات دربارهی وزن بدن، داروها، واکسیناسیون و خودداری از جلوگیری از بارداری پاسخ می دهیم.

رسیدن به وزن ایده آل بدن

اغلب زنها خودشان به اندازه ی کافی نگران وزنشان هستند و دوست ندارند کس دیگری هم این موضوع را به آنها بگوید. ولی این نکته مهم است : بارداری در زنانی که زیاد چاق یا لاغر نباشند، راحت تر پیش می رود. زنانی که اضافه وزن دارند، بیشتر در معرض خطر دیابت یا فشار خون بالا در دوران بارداری قرار می گیرند، و معمولا احتمال بیشتری دارد که نوزادشان را از طریق سزارین به دنیا بیاورند. زنانی که کمبود وزن دارند، در معرض به دنیا آوردن نوزادانی بسیار کوچک (کمتر از وزن تولد) هستند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد