قالب وردپرس درنا توس
خانه / راه های علاج اسهال رطوبی!
اسهال رطوبی
اسهال رطوبی

راه های علاج اسهال رطوبی!

راه های علاج اسهال رطوبی!

در این موارد باید کروایا، زیره سبز، زیرہ  سیاہ و بلوط رادر سرکه بخیسانید بعد از سرکه خارج کرده و بکوبید و پس از هر غذا یک قاشق شربت خوری میل کنید.h1374905148

 گندر خوراکی، میخک، هل قراب، جوزهندی و زنجبیل از هر کدام ۱ مثقال مخلوط و بکوبید. با ۲۰۰ گرم عسل ترکیب کنید و پس از هر غذا یک قاشق شربت خوری میل فرمایید.

 بلوط، عفض، تخم گشنیز بو داده، زیره  سبز و سیاه، زنیان، تخم کرفس و کندر خوراکی از هر کدام ۱۰ گرم را با ۳۰ گرم سماق بدون هسته مخلوط کرده و بکوبید. پس از هر غذا یک قاشق شربت خوری از آن را میل کنید 

گل ارمنی، عفضل، پوست سبز پسته، گلنار فارسی، فوفل و جفت از هر کدام ۱ مثقالی مخلوط و ۴ قسمت کنید. هر قسمت را یک روز بجوشانید و اب صاف کرده اش را صبح و شب بنوشید.

 خلال نارنج، بسد، تخم گشنیز، گلنار فارسی و کندر خوراکی از هر کدام ۱۰ گرم، سماق ۵۰ گرم همه را نرم بکوبید بعد با ۲۰۰ گرم گل قند مخلوط کنید و پس از هر غذای روزانه یک قاشق غذاخوری میل کنید.

• کرویا، زیره  سیاه، تخم گشنیز و بلوط از هر کدام ۱۰ گرم، زیره  سبز ۲۰ گرم همه را در سرکه ریخته و پس از مدتی خارج کنید بعد نرم بکوبید و بعد از هر وعده غذا یک قاشقی شربت خوری میل کنید.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *