قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / راه های مقابله با استرس در بیماران مبتلا به ام اس
مقابله با استرس
مقابله با استرس

راه های مقابله با استرس در بیماران مبتلا به ام اس

راه های مقابله با استرس در بیماران مبتلا به ام اس

 

مبتلایان  به ام اس نمی توانند با استرس مواجه شده و از عهده ی آن بر بیایند.

بعد از تشخیص بیماری تان، یکی از اولین چیزهایی که ممکن است از طرف فامیل و دوستان کاملا خوش نیت خود یا از تعدادی متخصصان بشنوید و همچنین از اطلاعات جسته و گریخته در اینترنت برداشت کنید، این است که استرس برایتان خوب نیست. اگرچه این موضوع واضح و مبرهن است که استرس بیش از حد برای هیچ کس خوب نیست، اما حقیقت امر این است که ارتباط بین استرس و ام اس به طور کامل روشن نیست.

هر نتیجه ای که در این زمینه گرفته شود، باز دست آخر به اینجا میرسیم که زندگی استرس زاست، بنابراین تلاش برای اینکه استرس را از زندگی تان حذف کنید، خود میتواند تولید استرسی کند و دست آخر تلاش بی ثمری هم هست.

قبل از هرگونه اقدام عاجلی جهت حذف همه ی استرس ها از زندگی تان – به خصوص از فعالیت مهمی همچون شاغل (که درآمد را تأمین می کند و باعث به وجود آمدن حس کمال در شخص می شود) وقت بگذارید و در مورد تصمیم خود فکر کنید. عدم اشتغال به کار دقیقا به معنی برخورداری از یک زندگی راحت، بی دغدغه و بدون استرس نیست.

ما ترجیح میدهیم شما را در حال رفع راحتتر مشکلات زندگی ببینیم تا دست کشیدن از تمام چیزهایی که به زندگی تان معنا و مفهوم، هدف و احساس رضایتمندی می دهد.

مطلب پیشنهادی

انقباضات برکستون - هیکس

انقباضات برکستون – هیکس در دوران بارداری

انقباضات برکستون – هیکس در دوران بارداری   اتفاقات ناگوار و افتادن بارداری ممکن است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *