قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / راه های مقابله با استرس شغلی
استرس شغلی
استرس شغلی

راه های مقابله با استرس شغلی

راه های مقابله با استرس شغلی

 

مواجهه با معضلی شیطانی، استرس شغلی

چه کسی خوشش بیاید و چه نیاید، استرس، جزء اجتناب ناپذیر داشتن شغل است. متأسفانه ام اس میتواند باعث شود استرس واردشده به فرد مبتلا بیش ازحد معمول بر او تأثیر بگذارد.

فقط به خاطر داشته باشید که حتی اگر کارتان به صورت فوق العاده استرسزا میباشد، ولی به هرحال برایتان منبع درآمد است و باعث بروز چالش های جالب و ایجاد روابط دلپذیر با همکاران و تضمینی برای سلامتی شماست، معاملهای پس، اگر فکر می کنید داشتن شغل چیز خوبی است، باید مشخص کنید

چه چیزهایی در شغلتان باعث بروز استرس در شما می شود (و سپس تعیین کنید که آیا واقعا می توانید این استرسی را کنترل کنید یانه و آن هم چگونه)، احتمالاً احساس میکنید رئیستان خودش یک معضل است، خستگی تان در درجه ی ۵ از مقیاس 9 قرار دارد، و دفتر کارتان از نزدیکترین دستشویی صد فرسخ فاصله دارد.

از بخت بد، در مورد رئیستان کار زیادی نمی توانید بکنید؛ پس ارزش ندارد وقت و انرژی زیادی صرف این قضیه کنید. از طرف دیگر، این را میدانید که برخی کارمندان می توانند بعضی کارهای دفتری را بعضی روزها، در منزل انجام دهند. میتوانید در مورد یکی از اتاق هایی که نزدیک دستشویی قرار گرفته، فکر کنید. بنابراین، در مورد امکانات رفاهی که می تواند استرس زندگی شغلی تان را کم کند با رئیستان صحبت بدی نیست.

 

مطلب پیشنهادی

ام اس

بهترین راهکار در مواجهه با سوال حالت چطوره؟

بهترین راهکار در مواجهه با سوال حالت چطوره؟   برای کسانی که به شما نزدیکند، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *