قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / راه های همسری ایده آل بودن ….
همسری ایده آل
همسری ایده آل

راه های همسری ایده آل بودن ….

راه های همسری ایده آل بودن ….

 

افزایش دانش همسرداری

زندگی شغلی شما آقایان ارتباط مستقیمی با زندگی شخصی وخصوصی تان دارد. هرچه در خانه شادتر باشید و ارتباط بهتری با همسرتان داشته باشید، انرژی بیشتری دارید تا صرف کارتان کنید. ارتباط غلط با همسرتان، نیرویی را که برای موفق شدن در کارتان لازم است از وجودتان دور می کند و شمااحساس می کنید که دست به هر کاری که میزنید و وارد هر شغلی که می شوید دچار شکست می گردید، ولی من معتقدم که شوهران نیز دوست دارند بدانند که چگونه میتوانند خانمشان را نسبت به خودشان متعهد و علاقه مند نگه دارند.

با رشدآگاهی شماست که متوجه می شوید نیازها و خواسته زنان ممکن است با شما متفاوت باشد. با یاد گرفتن و اجرای فنون زیر شما دارای همسری شاد، دوست داشتنی، حامی، علاقمند و وفادار می گردید و تغییرات معجزه آسایی در زندگی تان پدید می آید.

 

 همسرتان را با زنان دیگر مقایسه نکنید

هیچ موقع خانمتان را با زن دیگر، به ویژه مادرتان، زن سابق تان یا خواهرتان مقایسه نکنید تا همسری ایده آل باشید . هرگز درباره سایر روابط که قبلاً احتمالاً داشته اید مشتاقانه و با حسرت حرف نزنید. با این اعمال، شما عدم امنیت را در جایی که نباید باشد، ایجاد می کنید.

مردی که میخواهدگذشته را دوباره زنده کند به سوی دردسر می رود. به خاطر داشته باشید همسرتان میخواهد در زندگی شما اصلی ترین فرد باشد. وقتی شما الگویی را مثال میزنید مثلاً مادر تان، همسر قبلی تان، دختر خاله تان، او باور می کند که باید دقیقاً عین آن الگو عمل کند و از آن پیروی کند. هر زنی دوست دارد بابت توانایی هایش مورد تحسین قرار گیرد. به او اجازه دهید همان زن شایسته ای باشد که هست.

 

 روز مهم زندگی او را یادداشت کنید

روزهایی که برای خانم تان خیلی مهم هستند اگر شما آن را فراموش کنید در حقیقت ضربه جبران ناپذیری بر او وارد ساخته اید. روز تولد خانم تان، سالگرد ازدواج تان، روز مادر و عید نوروز، حتما در این روزها سعی کنید برای او هدیه ای بخرید، در روز تولد نوزادتان به دلیل آنکه نه ماه دوران سخت بارداری را گذرانده است به همسرتان هدیه مناسبی بدهید.

 

 احساسات خود را نشان دهید

مرد شجاع میتواند احساسات واقعی خودش را قبول و ابراز کند ولی مرد ضعیف همیشه پشت نقاب وابستگی و بی تفاوتی مخفی می شود و باعث می شود که از زنی که دوست دارد فاصله بگیرد، لذا باید به زن زندگی خویش این فرصت را بدهید که پی ببرد مورد نیاز است. بگذار او امیدها، رویاها و موفقیت شما را بداند همچنین بگذارید در ترسها و ناامیدی  شما نیز شرکت داشته باشد.

مطلب پیشنهادی

مصرف کوکائین یا کوکائین کراک در زنان

    استفاده از داروهای روان گردان / موادغیرقانونی مطالعات متعددی اثرات استفاده از مواد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *