رایج تربن مراحل معاینات دوران بارداری


رایج تربن مراحل معاینات دوران بارداری

رایج تربن مراحل معاینات دوران بارداری

 

 برنامه ی معاینات دوران بارداری غیرقابل تغییر نیستاگر برای تعطیلات برنامه ریزی کرده اید، یا لازم است قرار خود را لغو کنید، به پزشک خود بگویید و وقت دیگری بگیرید. اگر دوران بارداری ش ما بدون مشکل پیش می رود، معمولا برنامه ریزی مجدد کار مشکلی نیست. به هر حال، از آنجا که برخی از آزمایش های دوران بارداری باید در زمان مشخصی در طول بارداری انجام بشود.

 فقط مطمئن شوید که لغو یک قرار ملاقات تأثیری بر این آزمایش ها نداشته باشد. معاینات دوران بارداری بر حسب نیازهای شخصی هر خانم و روش هر پزشک کمی متفاوت است

 بعضی از خانم ها به آزمایش های آزمایشگاهی خاص یا آزمایش های بالینی نیاز دارند. به هرحال، مراحل زیر در معاینات دوران بارداری شما رایج است:

یک پرستار وزن و فشار خون شما را کنترل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان وزنی که باید اضافه کنید و زمان آن، به فصل۴ رجوع کنید.

یک آزمایش ادرار انجام می دهید (معمولا برای خانم های باردار کار آسانی است پزشک شما وجود پروتئین یا قند را برای کنترل علایم مسمومیت بارداری یا دیابت بررسی می کند (به فصل های ۱۶ و ۱۵ رجوع کنید. همچنین برخی از آزمایش های ادرار، در تشخیص علایمی از وجود عفونتهای مجاری ادرار به دکترتان کمک می کند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد