قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / روشهای کندن بدون درد مو صورت با مواد طبیعی
کندن مو صورت
کندن مو صورت

روشهای کندن بدون درد مو صورت با مواد طبیعی

روشهای کندن بدون درد مو صورت با مواد طبیعی

 کندن مو زائد صورت با موم گرم

لایه نازکی از موم را گرم کرده و به حالت نرمی دراُورید سپس آنراروی پوست صورت پھن کنید این موم با آب سردو سفت شدن موها را در خود نگه دارید. پس از مدتی گذاشتن، موم را در جهت خواب موها از روی پوست برداشته و موهای چسبانده به موم را بیرون بکشید. این روی در واقع شبیه مومچینی در سطح وسیع است.

 کندن مو زائد صورت با موم سرد

یک تکه از لباس  یا پارچه را روی لایه نازکی از موم بکشید و سپس آنراروی صورت پھن کنید و ماساژ دهید. بعد موم را بردارید و با این عمی موهای فرو رفته در موم و پارچه نیز کنده می شوند. در این روی به دلیل اینکه موها عمقی تر و از زیر سطح پوست کنده می شوند  دارای اثری  بهتر درکندن سریع موها می باشد.

  کندن مو زائد صورت با روش الکترولیز

در این روش که تنها روش دائمی از بین بردن مو می با شد ریشه مو بوسیله جریان الکتریکی تخریب می شود. سوزن سیمی خیلی نازک به مجرای فولیکول موروارد می کنند  و به سمت فولیکول مور پیش می روند تا به ریشه مور برسند سپس جریان الکتریکی از طریق سوزن عبور داده شده ریشه مو را تخریب می کند. و مورا از بین می برد و مو به راحتی برداشتمی شود.

 کندن مو زائد صورت به وسیله موچین

کندن موها به وسیله موچین توسط خانم ها روش دیگری برای کندن موهای زائد صورت است. در این روش چیدمان موها پس از سالها باعث کاهش رشد آنها گردیده و موهای ضخیم و تیره، کوچک و بی رنگ می گردند. رشد مجدد برای لزوم تکرار موچینی در جاهای مختلف و بسته به تراکم و سرعت رشد مو در ناحیه مورد نظر ممکن است از ۲ تا ۲ با هفته طول بکشد.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *