روش تضمینی  برای درمان شوره ی سر


روش تضمینی  برای درمان شوره ی سر

روش تضمینی  برای درمان شوره ی سر

 

موها

 ابتدا رطوبت موها را با حوله ای ضخیم بگیرید. و سپس از سشوار برای خشک کردن آنها کنید. در این صورت زمان کمتری برای خشک کردن موها نیاز دارید. چون استفادهٔ زیاد از بلوار به موها زیان می رساند. همیشه از اسپری حالت دهنده مو، که موها را در برابر گرما محافظت کند استفاده کنید. هفته ای یک بار موهایتان را با تقویت کننده های قوی که حاوی پروتئین و وغنهای گیاهی می باشند تقویت کنید. و هم چنین از محصولات براق کنندهٔ مو استفاده کنید.

عدم نابش نور خورشید به موها سبب ضعیف و سست شدن آنها می شود. خانمهایی که موهای بلوندی دارند بهتر است که موهای خود را هایلایت کنند. چون تابش نور خورشید تفاوت عمده ای در رنگ و زمینهٔ طبیعی موهایشان ایجاد نمیکند.

توصیه: برای پر پشتتر و پرحجمتر جلوه دادن موهای خود آنها را رنگ کنید. چون رنگ مو با پوششی بر روی موها حجم آنها را زیادتر میکند.

روشی برای برطرف کردن پوسته و شورہ

 سر ۱۰ قطره روغن درخت چای را به حدود ۲۸/۳۵ گرم شامپوی خود اضافه کنید، و به شدت موها را با این محلول ماساژ دهید. و این کار را هفته ای یک یا دو بار تکرار کنید.

خشکی زدن و پوسته پوسته شدن ران های پا

غده های چربی قسمت ران پا بسیار محدود میباشند. به همین علت این قسمت از پاها آمادگی زیادی برای خشکی زدن و پوسته پوسته شدن دارند، و عارضهای چون شورهٔ جوراب را پدید آورند. برای رفع این مشکل، قبل از پوشیدن جوراب همیشه این قسمت را با مرطوب کننده کاملاً چرب کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد