خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / روش هایی طلایی در تقویت پشت و درمان درد پشت !
تقویت پشت و درد پشت
تقویت پشت و درد پشت

روش هایی طلایی در تقویت پشت و درمان درد پشت !

روش هایی طلایی در تقویت پشت و  درمان درد پشت!

تقویت پشت  و درد پشت 

*برای تقویت پشت، مربای زردک یا آب زردک را گه گاهی مصرف کنید.

*برای درمان درد پشت باید ۱۵ گرم آرد نخود خام را با گلاب مخلوط و به پشت ضماد کلید.image_13930219417885

* پس از تنقیه، ۲ مثقال جند بیداستر بخورید.

* نیم مثقال پودر حنا را با شربت قند بخورید.

* ۸ مثقال ریشه درخت شاه توت را با مقداری برگ، هلو و چند انجیر در نیم لیتر اب بجوشانید تا یک چهارم از آن بماند، بعد صاف کنید و آب آن را بنوشید.

* اگیرترکی، ناردین، دارچین، اسارون، مرمکی، زر مباد، درونج عقربی و تخم کرفس، همه را بسیار نرم بکوبید و با عسل مخلوط کنید. روزی سه بار و هر مرتبهکمی از آن را میل فرمایید.

* دارچین، زنجبیل، بسبایج، جوز هندی، فلفل سیاه، هل قرابی و تربد مجوف از هر کدام ۱ مثقال، آمله  مقشر ۲ مثقال و نبات زرد ۲۵۰ گرم، همه را نرم بسایید و با ۵۰۰ گرم عسل مخلوط کنید. صبح، ظهر و شب، هر مرتبه یک قاشق غذاخوری از آن را بخورید.

* دارچین، زنجبیل، هلیه  سیاه، شیطرج، فلفل سیاه، بابونه شیرازی و نخود الوند از هر کدام ۵ گرم، آمله  مقشر، ثعلب و تخمهای مغز میوه ی کاج از هر کدام ۱۰ گرم، همه را نرم بسایید، بعد با ۲۰ گرم پودر نارگیل، یک کیلو مویز بی دانه کوبیده شده و یک کیلو عسل مخلوط کنید. هر روز صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت خوری از آن را میل فرمایید.

*فرفیون، ابهل، سعد کوفی و حب الزریره را به  نسبت مساوی نرم ساییده و با کمی آب بادیان با آببابونه  شیرازی یا آب سداب خمیر کنید و بر محل درد بمالید.

*بابونه شیرازی، سداب، فرفیون و سعد کوفی را پس از آن که نرم ساییده شد، بپزید و بر محل درد ضماد

*مقداری خردل را با سرکه مخلوط و برگ چغندر را در آن خرد کنید و بخورید.ضمناً بهتر است از خوردن ترشیجات، آبگوشت و خوراک هایی که طبیعت سرد دارند پرهیز شود و از خوراکی هایی که درد پشت را تسکین می دهند بیشتر استفاده کنید، مانند: انجیر، شربت انجیر، عسل، آب کلم، کرفس، سیر، پسته وحشی، کشمش با مغز گردو، شنبلیله، گوشت جوجه آب پز، مارچوبه، بذر شوید و برگ شوید پخته با غذا.

telegram

همچنین ببینید

ورم کیسه صفرا

درمان ورم کیسه صفرا با گیاهان دارویی

درمان ورم کیسه صفرا با گیاهان دارویی    همان طور که آپاندیس متورم می شود، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *