previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

روغن های گیاهی….بهترین نرم کننده ها و تقویت کننده های پوست!


روغن های گیاهی….بهترین نرم کننده ها و تقویت کننده های پوست!

روغن های گیاهی….بهترین نرم کننده ها و تقویت کننده های پوست!

 

راه های درمان پوست به طور طبیعی

بهترین نرم کننده ها و تقویت کنندههای پوست را میتوان از مغازهها و فروشگاههای مواد گیاهی خریداری کرد. محصولات طبیعی نتیجه ای که شما در انتظارش هستید، برایتان به ارمغان می آورد. بدون آنکه از مواد مصنوعی و شیمیایی که موجب قرمزی و التهاب پوست می شوند استفاده کند.

روغن بادام

این نوع روغن برای انواع پوست ها کاربرد دارد، و پوست را نرم و لطیف میکند. همچنین نسکین دهنده  بیماریهای پوستی، التهاب و سوزش پوست بدن است.

کرم تقویت کننده Allolevera (گیاه صبر زرد)

ژل Aloe Vera به عنوان یک کرم تقویت کننده  پوست شناخته شده است. این ماده خواص درمانی تجدید سلولهای بدن را دارا است و پوست را بسیار نرم و لطیف میکند. هرگز از کرم های تقویت کنندهای که حاوی الکل هستند استفاده نکنید. چون این نوع کرم ها چربیهای طبیعی پوست را از بین میبرند.

روغن دانه  زردآلو

 این روغن برای لطافت و شادابی پوست بزرگسالان مفید است و حاوی مقدار زیادی ویتامین A است

 روغن آواکادو

 این روغن به علت دارا بودن مقادیر زیادی ویتامین های A و E برای درمان بیماریهای پوست مفید است. آن را هنگام آفتاب سوختگی پوست بدن و خشکی بیش از حد آن به کار ببرید.

روغن دانه گیاه کتان

 این روغن سرشار از ویتامین E است. ویتامین E به احیا و زنده کردن سلولهای بدن کمک میکند. روغن کتان همچنین برای درمان ترک های دوران بارداری بسیار موثر است.

روغن زیتون

 این روغن برای بدن و برای موها بسیار مفید است، اثر این روغن با اندکی گرم کردن بیشتر می شود. روغن زیتون بخصوص برای پوستهای ترک خورده و خیلی خشک کارآیی بالایی دارد.

روغن تخم گندم

این روغن برای پوستهای حساس بسیار عالی است و میتوان در ژل های دور چشم و صورت به کار برد. اگر شما پوست حساسی دارید از به کار بردن مرطوبکننده های صورت به اطراف چشم خود جداً خودداری کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد