زمان درد زایمان واقعی


زمان درد زایمان واقعی

زمان درد زایمان واقعی

 

الاهی در مورد زمانی که درد زایمان واقعی است و زمانی که نیست ممکن است پیش از آنکه درد زایمان واقعا آغاز شود، با برخی از علایم اولیه ی درد زایمان مواجه شوید. این علایم به جای دلالت بر درد زایمان، حاکی از آن است که درد زایمان ممکن است در چند روز یا هفته ی آینده اتفاق بیفتد.

برخی از خانم ها برای چند روز یا چند هفته با این علایم دردمانند مواجه می شوند، و عده ای دیگر آن علایم را فقط برای چند ساعت تجربه می کنند. اکثر مواقع، شروع درد زایمان به چشمگیری سریال های کمدی نیست که به نمایش گذاشته می شودخانم ها بسیار به ندرت قبل از وضع حمل، زمان مورد نیاز را برای رفتن به بیمارستان از دست می دهند. و اگر فکر می کنید درد زایمان شما شروع شده است، فورا به سمت بیمارستان حرکت  نکنید. در عوض، ابتدا با پزشک خود تماس بگیرید.

توجه به تغییرات قبل از شروع درد زایمان همچنان که به اواخر دوران بارداری نزدیک می شوید، ممکن است در حالی که بدن شما برای اتفاق بزرگ آماده می شود، متوجه تغییرات خاصی بشوید. ممکن است متوجه تمام این علایم شوید و یا متوجه هیچ یک از آنها نشوید. گاهی تغییرات هفته ها قبل از شروع درد زایمان آغاز می شود، و گاهی تنها چند روز قبل  نمایش خونی: نه، نمایش خونی جدیدترین فیلم ترسناک وس کریون نیست.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد