زیبایی در دوران بارداری


زیبایی در دوران بارداری

زیبایی در دوران بارداری

 

ماساژ صورت: شاید متوجه شوید صورت تان نسبت به چند ماه گذشته تغییر کرده است، زیرا گاهی هورمون های بارداری می تواند ضایعاتی بر روی پوست به وجود آورد.

ماساژ صورت شاید کمک کند و شاید هم نه. ولی در هر صورت می توانید یک بار امتحان کنید، حتی فقط برای اینکه مدتی از نشستن و تکیه دادن لذت ببرید و آرامش پیدا کنید! (به توصیه های اولیه در مورد لایه بردارهای شیمیایی رجوع کنید.)

رنگ موها: یکی از اولین سؤالات برخی از بیماران ما این است، «آیا می توانم موهایم را رنگ کنم؟» یا «آیا می توانم موهایم را های لایت کنم؟» (عده ای دیگر صبر می کنند تا ریشه های موهایشان تا نیمه رشد کند و بعد کسب اجازه می کنند. اکثر خانم ها در مورد رنگ کردن موهای خود نگرانند، زیرا از دوستان خود شنیده یا در مجلات خوانده اند که رنگ مو می تواند سمی باشد و ناهنجاری هایی برای کودک به وجود بیاورد.

شاید پزشک شما پیشنهاد دهد در دوران بارداری از رنگ موهای گیاهی استفاده کنید. ولی از طرفی دیگر، پزشک دوست شما به او بگوید می تواند موهای خود را رنگ کند.

خلاصه کلام: احتمالا استفاده از رنگ مو در دوران بارداری مانعی ندارد. هیچ نشانه ای مبنی بر نقایص مادرزادی یا سقط جنین بر اثر استفاده از رنگ مو ارائه نشده است. سال ها قبل، برخی از رنگها حاوی متانول و سایر مواد شیمیایی بالقوه ی خطرناک بود که می توانست به بچه آسیب برساند. ولی در رنگ موهای جدیدتر، این مواد شیمیایی وجود ندارد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد