قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / سقط جنین با گیاهان دارویی
چگونه جنین را سقط کنیم
چگونه جنین را سقط کنیم

سقط جنین با گیاهان دارویی

سقط جنین با گیاهان دارویی

چگونه جنین را سقط کنیم

چون اغلب سقط جنین ها در ۱۰ هفته اول آبستنی انجام می شود، باید مطالب تکان دهنده ای را با دقت در مد نظر داشت: در روز هجدهم زندگی، قلب کوچک جنین کار خود را آغاز می کند و هفته ششم کلیه و مغز به فعالیت میپردازند. در هفته هفتم، مغز جریان الکتریکی از خود منتشر میسازد و در ده هفتگی دو غده «سورنال و تیرویید» به کار میافتند. در این هنگام، جنین می تواند ببیند، قورت دهد و به صدا واکنش نشان دهد. پس در واقع کورتاژ در این میان قطعه قطعه کردن انسانی زنده است.«کورتاژ» و بچه انداختن عمدی و سقط جنین، علاوه بر عقوبت اخرت، دیه دادن در دنیا و شرمندگی نزد خود، باعث از بین بردن صدها هزار نفوس بعدی خواهد شد و ای کسانی که به این کار مبادرت می کنید، اگر در پیری کور شدید خود را ملامت نکنید.

سقط جنین عملی غیر انسانی است و با شرع و عرف کاملا مغایرت دارد. سقط جنین قتل نفس خواهد بود. فکر نکنید که اگر طفلی را کشتید، همین یک نفر را کشته اید (من قتل نفساً الناس جمیعا) سقط جنین علاوه بر عقوبت آخرت و دیه دادن در دنیا شرمندگی در نزد خود، باعث از بین بردن میلیون ها نفوس بعدی و کور شدن شما در سن بالا خواهد شد.

اگر به دلیل موجهی لازم به سقط کردن طفل بوده و پزشک متخصص به علتی قابل قبول این کار را پیشنهاد کرد، اشکال چندانی ندارد،  ضمنا خالی از خطر هم نیست: چون اولا این که با ممکن است به دستگاه تناسلی لطماتی وارد کند، ثانیا احتمال دارد سیستم عصبی را تحریک کرده و به ناراحتی های عصبی دچار شوید، ثالثاً احتمال دارد که دارو در مورد سقط اثر نکند و طفل بماند و به دنیا بیاید، اما با گوش، چشم، به زبان، ذهن، مغز یا جسم و… ناقص که در این صورت یک عمر خودتان، همسرتان، طفلتان و دیگران در رنج و عذاب خواهید بود، پس، چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. در صورتی که پزشک صلاح بداند و سقط واجب و لازم باشد می توانید با دستور او همچنین زیر نظر او از داروهای زیر استفاده کنید:

• برگ پونه تازه را شبها بکوبید و هنگام خواب در رحم بگذارید.

• بذر غازیاقی را بجوشانید، آبش را به مرور بنوشید

• هر روز سلیخه را بکوبید و بجوشانید سپس با آب صاف کرده آن، شربت درست کنید و به مرور در طول روز بنوشید.

• ریشه آفتاب گردان را نیم کوب کرده و بجوشانید و آبش را با آب برگ تازه آفتاب گردان مخلوط کنید و بنوشید و شبها هنگام خواب ریشه و برگ آفتاب گردان را بکوبید و در داخل رحم قرا دھیل،

• گل بومادران، بابونه شیرازی، بادرنجبویه، تخم خطمی، گل خطمی، ریشه خطمی، کنجد، سنای مکی، پودر شیرین بیان، شاه تره، تخم هویج، نخود خام، تخم شوید، تخم شاهی، کاکنج، تخم جاروب، کلپوره ،تخم کرفس،گل محمدی ، مشک ترامشیع، گل نیلوفر، ناخنک، هماض، ریشه درخت توت، پوست هلیله زرد، گل ریواس، مخلصه، مریم نخودی، ریوند چینی، ارناس، زنیان، سیاه دانه، پرسیاوش، تاجریزی، آمله مقشر، افسنطین، آویشن شیرازی و انیسون از هرکدام ۳ مثقال و زعفران نیم مثقال، همه را مخلوط و نیمکوب کرده و به بیست قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت آن را یک روز صبح ناشتا بجوشانید و آبش را بنوشید و  تفاله آن را هم مجدداً بخیسانید و شب در همان آب بجوشانید و آبش را قبل از شام بنوشید.

• نیم مثقال کندر سفید را کوبیده با عسل گرم کنید و صبح ناشتامیل کنید.

• سندروس را با کمی سکنجبین مخلوط کرده بخورید،

• خوردن مربای سرخس موجب سقط جنین می شود.

● سه گرم دانه های گل طاووس را کوبیده با عسل مخلوط کرده، میل کنید.

• علف سرفه را کوبیده با عسل خمیر کنید و در دهانه مهبل قرار دهید.

• غده گل سیکلامن را له کرده، استعمال کنید.

• گهگاه قنطوریون کبیر میل کنید.

• گهگاه پیاز نرگس میل کنید.

• مغز فندقی تلخ را در دهانه رحم قرار دهید.

ضمناً خوراکی هایی که باعث سقط جنین می شوند را باید بیشتر مصرف کنید، مانند:

زعفران،

کرفس،

آب جوشانده سوسنبر،

آب جوشانده مشک ترامشیع،

آب جوشانده براسیون،

آب دم کرده آویشن شیرازی،

آب جوشانده نخود سیاه،

آب نخود و کنجد خیسانده شده بخورید .

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *